تولید استمپر CD

تولید سی دی استمپر یا سی دی کف نقره ای :

تولید سی دی استمپر یا سی دی کف نقره ای  بدینگونه می باشد که ابتدا از محتوی سی دی یا سی دی مادر قالب استمپر ساخته می شود جنس این قالب از نیکیل بوده و بروی دستگاه نصب می شود خواندن اطلاعات بارگزاری شده در این قالب که همان محتوی اولیه یا کپی شده از سی دی مادر می باشد و با عملیات دابلیکیت محتوی قالب گیری شده بر بطن سی دی بصورت فیزیکی بارگزاری می شود و بعد از بارگزاری و ایجاد لایه طلق مانند بروی سی دی آماده اجرا و یا عمیلیات چاپ می شود که در ادامه  روند کلی تولید سی دی مرحله به مرحله ارایه و اشاره می شود .

    ساخت قالب استمپر 

    تولید سی دی استمپر 

    چاپ مستقیم بروی سی دی 

    بسته بندی و ارایه به مشتریان 

ساخت قالب استمپر :

قالب استمپر سی دی که مهمترین قسمت و در عین حال حساسترین بخش  در تولید سی دی می باشد در محیطی کاملا تمیز و بدور از هرگونه گردو خاک و غبار تولید میگردد که بعد از نصب بروی دستگاه سبب ایجاد مشکل در تولید سی دی نشود 

مبنای تولید قالب براساس دیتا یا سی دی مادر ارایه شده از طرف مشتریان بصورت اختصاصی تولید میگردد و دفعات بعدی یا تولید مجدد سی دی از این قالب قابل استفاده بوده و مبنای عمر و مدت قابل استفاده بودن قالب  به عواملی از قبیل تعداد دفعات تولید و تعداد تکثیر و تولید در هر سفارش تولید سی دی داشته و عمر و زمان مناسب و کیفیت هر قالب  در زمان هر تولید برسی میگردد .

قابل ذکـرمی باشد که در این شیوه  درصد خطای تولید سی دی صفردرصد و تضمینی بوده و

کلیه تولیدات سی دی در این شیوه صد در صدسالم و بدون حتی 1 عدد ضایعات تحویل میگردد.
تولید استمپر سی دی : 

با ساخت قالب در مرحله اول عملیات تولید سی دی با نصب قالب استمپر بروی دستگاه بعد از تست نهایی و اطمینان از صحت و سلامت قالب شروع می شود که با پانچ و نصب کامل قالب با تزیق مواد پلی کربنات و ساخت جسم فیزیکی سی دی همزمان اطلاعات در بطن سی دی قرار داده می شود و با روکش جیوه ای یا نقره ای مانند سطح کامل سی دی پوشانده می شود تا در اثر برخورد با اجسام دچار خط و خش نشده و دراجرای سی دی مشکی حاصل نشود ودر نهایت با انتقال به سالن چاپ آماده نقش بستن طرح بروی سی دی به شیوه های ارایه شده افست و سیلک مهیا و آماده سازی می شود.

چاپ استمپری سی دی : 

در این شیوه تولید سی دی در مرحله چاپ از دو شیوه چاپ افست و چاپ سیلک  بطور کلی قابل انجام بوده و به مشتریان ارایه میگردد که این نوع چاپ با تغییر نامهای از قبیل چاپ استمپری ،چاپ نقره ای ، چاپ برجسته روی سی دی و یا چاپ افست  چهار رنگ ،چاپ افست پنج رنگ و در مواردی با نام چاپ متالایز یا چاپ با زمینه نقره ای  نامبرده می شود کلیت شیوه چاپ در سی دی های نقره ای طبق مطالب ارایه شده که به شیوه افست و سیلک ارایه شد انجام و به تولید می رسد .

چاپ افست سی  دی : 

چاپ افست سی دی همانند چاپ در نوع چاپ کاغذ و مقوا انجام میگردد که ابتدا از طرح اولیه بوسیله پلیت ستر و ایمیج ستر از عکس یا فایل اولیه فیلم و زینگ چهار رنگی که تجمیع از 4 رنگ زرد، آبی ،قرمز و مشکی می باشد ساخته می شود و بروی دستگاههای چاپ مستقیم بروی سی دی نصب و کلیه مراحل چاپ از قبیل برج های رنگی و انتقال طرح از پیستون اصلی به سطح سی دی همانند کاغذ انجام می شود 

انواع چاپ افست سی دی: 

به دو گونه 5 رنگ و چاپ 4 رنگ روی سی دی اعمال می شود که در نوع 5 رنگ با توجه به متالایز بودن سطح سی دی بوسیله رنگ سفید پوشانده می شود که به اصطلاح تمپلات سفید گفته می شود کشیده و بعد از این مرحله چهار رنگ کار به ترتیب رنگی بر سطح کار انتقال داده می شود و این چاپ با نام چاپ 5 رنگ سی دی در بازار و عمومیت گفته می شود .

و در نوع چاپ چهاررنگ با در نظر نگرفتن زمینه سفید انجام و چپ می گردد که این نوع چاپ افست سی دی هم با نام چاپ افست سی دی متالایز در بازار ارایه و انجام می شود که در هر دونوع چاپ بوسیله دستگاه چاپ افست و چهار رنگ و فقط با اعمال زمینه سفید یا اعمال نشدن زمینه سفید انجام و به چاپ می رسد .


نمونه های چاپ استمپری سی دی انجام شده در پارسا سی دی : 


                                               


                                                ارایه خدمات چاپ و تولید استمپری در این مجموعه بخشی از فعالیت این مجموعه برشمرده می شود و ر راستای ارایه خدمات چاپ و تکثیر به صرف  نیاز به بسته بندی محصولات ارایه انواع قاب سی دی و قاب دی وی دی بصورت مستقیم در این مجموعه قابل ارایه به شما مشتریان عزیز می باشد .


مقایسه کالا (0)


قاب سی دی پهن شفاف

قاب سی دی پهن شفاف

قاب سی دی پهن شفاف قاب سی دی ضخیم  با عطف 7 میل که دارای ابعاد مربعی شکل میباشد. این نوع قاب برای آلبوم های صوتی و موسیقی  بیشتر استفاده م..

3,250 تومان

پاکت  درایوری

پاکت درایوری

 پاکت درایوری پاکت درایوری کاملا شبیه پاکتهای سی دی یا دی وی دی در جعبه بردها میباشد و لایه نازکی از طلق روی ان را پوشانده است پاکت درایوری ..

35,000 تومان

قاب باریک سی دی شفاف

قاب باریک سی دی شفاف

قاب سی دی باریک شفاف قاب سی دی باریک که جای یک عدد سی دی را داشته که با وجود طلق شیشه ای بروی آن سبب شده که در صورتی که سی دی ها بصورت چاپ شده باشند ..

1,730 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)