تولید استمپر DVD

تولید استمپر دی وی دی یا تولید به شیوه نقره ای و اورجینال 

در تولید دی وی دی استمپر همانند سی دی  استمپر یا سی دی کف نقره ای  ابتدا از محتوی دی وی دی یا دیسکت مادر قالب استمپر ساخته می شود جنس این قالب از نیکیل بوده و بروی دستگاه نصب می شود خواندن اطلاعات بارگزاری شده در این قالب که همان محتوی اولیه یا کپی شده از DVD مادر می باشد و با عملیات دابلیکیت محتوی قالب گیری شده بر بطن دی وی دی بصورت فیزیکی بارگزاری می شود و بعد از بارگزاری و ایجاد لایه طلق مانند بروی لوح فشرده آماده اجرا و یا عملیات چاپ می شود که در ادامه  روند کلی تولید دی وی دی مرحله به مرحله ارایه و اشاره می شود .

  • ساخت قالب استمپر 
  • تولید  دی وی دی  استمپر 
  • چاپ مستقیم بروی دی وی دی
  • بسته بندی و ارایه به مشتریان 

ساخت قالب استمپر:

ساخت قالب استمپر از مهمترین قسمت های تولید یک استمپر بوده که در این شیوه از دیسکت مادر ارایه شده بوسیله  دستگاهای مخصوص قالب سازی موجود در ایران  ساخته شده که ساخت قالب به منزله تبدیل اطلاعات از حالت دیتا به سخت افزاری بوده و محتوی بروی استمپر یا همان قالب انتقال داده می شود که جهت تکثیر دیسکت ها بروی دستگاه نصب و برابر سی دی مادر اطلاعات کپی و س یدی تولید می گردد .

تولید این قالب در محیط خلاء و بدور از هرگونه گردو غبار و گردو خاک تولید میگردد و این قالب سازی جهت تولید سی دی و دی وی دی به یک شیوه ساخته می شود و اهمیت مهمی در کیفیت انتقال دیتا و یا تکثیر استمپری داشته و حائز اهمیت می باشد .


ارایه خدمات چاپ و تولید استمپری دی وی دی در این مجموعه بخشی از فعالیت این مجموعه برشمرده می شود و ر راستای ارایه خدمات چاپ و تکثیر به صرف  نیاز به بسته بندی محصولات ارایه انواع قاب سی دی و قاب دی وی دی بصورت مستقیم در این مجموعه قابل ارایه به شما مشتریان عزیز می باشد .مقایسه کالا (0)


قاب دی وی دی تک  شفاف

قاب دی وی دی تک شفاف

قاب دی وی دی تک شفاف CRYSAL:استفاده از قاب دی وی دی   به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است جاگیری من..

2,530 تومان

قاب دی وی دی تک براق

قاب دی وی دی تک براق

قاب دی وی دی تک براق ROYAL: استفاده از قاب دی وی دی رویال به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است . جاگ..

1,600 تومان

سلفون  دی وی دی

سلفون دی وی دی

سلفون  دی وی دی شفاف دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه سلفون دی وی دی  نایلونی برای محافظت از سی دی و دی وی دی ساخته ش..

65,000 تومان

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)