سلفون وکاور

ارایه سلفون  سی دی ،سلفون دی وی دی ، کاور ضد خش ،دکمه اسفنجی و پاکت درایوری

           استفاده از کاور به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است .وجود کاور مناسب جهت بسته بندی   سبب جلوگیری از حرکت دیسک در هنگام حمل  و نقل و حفاظت و امنیت در مقابل آسیب هایی از قبیل خش  افتادگی  ،  ترک خوردن  و  شکستن  را   فراهم می نماید.که در تنوع و سایزهای مختلف و متناسب با بودجه  به جهت مصارف زیاد قابل ارایه میباشد . ارسال محصولات ارایه شده در این مجموعه به شهرستان از طریق  ناوگان حمل و نقل باربری ، ناوگان اتوبوس رانی و در صورت کم حجم  بودن سفارشات از طریق تیپاکس ارســال می شود .

استفاده از کاور های سلفونی سی دی و سلفون دی وی دی یکی از راههای بسته بندی لوح فشرده اعم از CD  و DVD  می باشد که هر کدام با با سایز های مختلف سلفون سی دی و سلفون دی وی دی در سایز بزرگتر در انواع سلفون ایرانی و سلفون خارجی که بصورت درب چسب دار می باشد بسته بندی شده که این محصول بصورت حداقل یک کیلو که شامل 550 تا 600 عدد در هر کیلو متغییر می باشد قابل ارایه  در این فروشگاه می باشد .

از نوع دیگر کاور های سی دی به کاور ضد خش می توان اشاره کرد که بصورت دوطرفه و قابلیت نگهداری همزمان دو دیسک را در دوطرف داشته و با لایه نمدی در وسط این محصول سبب جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی می شود این محصول بصورت بسته ای 100 عددی و در رنگ های مختلف قابل ارایه به مشتریان عزیز می باشد .

پاکت های آماده یا به اصطلاح پاکت های کاغذی  که  پاکت درایوری گفته میشود یکی دیگر از محصولات آماده در این مجموعه می باشد و بخاطر همراهی از قدیم  بهمراه سی دی های مادر برد به نام پاکت درایوری شهرت یافته اند که این پاکت ها هم بصورت کاغذی و با ایجاد دریچه های گرد و دریچه های مربع با قابلیت نمایش طرح چاپ شده روی سی دی بسیار مورد استفاده مشتریان قرار میگیرد این محصول بصورت بسته ای 100 عددی در این مجموعه بسته بندیو بفروش شما مشتریان مر سد تا این امر با عث خرید راحتر مشتریان و خرسندی از بابت قیمت تمام شده این کاور ها را بهمراه داشته باشد .


جستجوی دقیق تر

مقایسه کالا (0)


سلفون  دی وی دی

سلفون دی وی دی

سلفون  دی وی دی شفاف دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه سلفون دی وی دی  نایلونی برای محافظت از سی دی و دی وی دی ساخته ش..

65,000 تومان

سلفون  سی دی بسته 100 عددی

سلفون سی دی بسته 100 عددی

سلفون  سی دی بسته 100 عددی (KALAPOSH ) :نایلون سی دی که یکی از روش های  اازن قیمت و به نحوی کاور ارزانی برای بسته بندی و محافظت CD  از ..

18,000 تومان

سلفون سی دی

سلفون سی دی

سلفون  سی دی دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه سلفون سی دی نایلونی برای محافظت از سی دی و دی وی دی ساخته شده که تعداد در هر..

64,000 تومان

پاکت  درایوری

پاکت درایوری

 پاکت درایوری پاکت درایوری کاملا شبیه پاکتهای سی دی یا دی وی دی در جعبه بردها میباشد و لایه نازکی از طلق روی ان را پوشانده است پاکت درایوری ..

35,000 تومان

کاور ضد خش

کاور ضد خش

کاور ضد خش    استفاده از کاور به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است .وجود کاور مناسب جهت بسته بن..

21,500 تومان

کیف سی دی

کیف سی دی

کیف سی دی 80 عددی   با ظرفیت و جایگذاری 80 عدد سی دی یا دی وی دی لایه های داخلی کاورها  با داشتن لایه نرم  باعث جلوگیری از خط و خش بوی ..

87,000 تومان

دکمه اسفنجی سی دی

دکمه اسفنجی سی دی

فوم نگهدارنده سی دی دکمه اسفنجی سی دی یا فوم  نگهدارنده سی دی  که  در برگه های 180 عددی قابل ارایه می باشد این دکمه ها بصورت پشت  ..

1 تومان

پاکت درایوری

پاکت درایوری

فروش انواع پاکت درایوری سی دی  چون از قدیم همراه با قطعات سخت افزاری در بازار همیشه یک سی دی یا دی وی درایور وجود داشت و این سی دی درون پاکت ..

37,000 تومان

سلفون دی وی دی بسته بندی 100 عددی

سلفون دی وی دی بسته بندی 100 عددی

سلفون  دی وی دی بسته بندی 100 عددی :سلفون دی وی دی در بسته بندی 100 عددی جهت خرید آن دسته از مشتریان که خرید کمتری نسبت به باقی مشتریان در ح..

22,000 تومان

سلفون سی دی صدفی

سلفون سی دی صدفی

سلفون  سی دی  صدفی و سفید دوردوخت و ساده بصورت بسته ای سلفون سی دی  صدفی نایلونی برای محافظت از سی دی و دی وی دی&nb..

72,000 تومان

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)