چاپ وتکثیرسی دی

چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال و تحویل یکروزه

     در اين نوع و شیوه چاپ  ديسك هاي استفاده شده CD پرينتيبل بوده كه مستقيمأ از كارخانه هاي معتبر تهيه و با دستگاه تمام اتوماتيك كپي تراكس چاپي  8 رنگ معادل 4800Dpi را فراهم مي نمايداين نوع چاپ به صورت Inkjet ميباشد.از مزيت هاي اين نوع چاپ و تکثیر CD درهر تيـرا‍‍ژ امكان پذير وسرعت تحويل سفارش به روز است.

     در این شیوه چاپی  بخاطر ضد آب نبودن سی دی  بعد از چاپ سی دی با  استفاده از ماده ای به نام UV  یک لایه  بروی سی دی پوشش داده می شودکه بعد از چاپ روی سی دی ضد آب گردد و در دراز مدت دچار مشکل نشده و رنگ آن تثبیت شود.

مزيات اين چاپ :   درهر تیـراژی ممکن است و سرعت تحويل سفارش به  روز است.  در این نوع چـاپ میتوان از CD  پرینتیبل  کف سفید و کف نقره ای (سیلور) استفاده کرد  که هرکدام به تفکیک ایرانی وخارجی هستند درواقع جنس خام مصرفی تعیین کنندۀ نهائی قیمت است.

در  پارســا سی دی ،CD های مصرفی ایرانی و خارجی Graid A میباشندسی دی های خارجی هم انواع مختلفی دارند که باتفاوت قیمت خیلی انــدکی  در بازار به فروش میرسد مطمئنآ سی دی های خارجی  ازنظر کیفیت رایت  و چاپ  در اولویت قرار داشتـه و در برخی موارد با تولیـد استمپری CDوDVD  نیز رقابت می نماید.


1 -انجام روکش لایه یوی در زمان ثبت سفارشات با درخواست انجام و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت .

2 -زمان تحویل سفارشات خدمات یوی ساعت 17 الی 18 هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)

3 -با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن هزینه ها با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.

4 -تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجمعوعه پارساسی دی می باشد.


تعدادی از نمونه کارهای مشتریان پارسا سی دی:


                        چاپ سی دی کتاب اول                                                 چاپ روی سی دی دفاع مقدس                     لیبل سی دی همایش خواجه نصیرالدین


                             
           چاپ سی دی مجموعه فرهنگی زلال                               چاپ سی دی مجموعه مپنــا                                          چاپ سی دی نوای کوثر بابل

     

                               
       چاپ سی دی به مناسبت دهه فجر                        چاپ و تولید سی دی تبلیغاتی نمایشگاه                         چاپ سی دی شکوفه های دانش


                              
چاپ سی دی مخصوص بیمارستان ها و مراکز پزشکی :

در این مجموعه با توجه به اطلاع کامل از روند سی دی های مصرفی در سازمان ها و مراکز پزشکی که در بخش های مختلف از قبیل : چاپ سی دی رادیولوژی ،چاپ سی دی آنژیوگرافی ،چاپ سی دی سونوگرافی ، چاپ سی دی تصویر برداری و ..... که در بخش های مختلف  بیمارستان و مراکز پزشکی استفاده می شود آشنایی کامل داشته که طی سالیان متمادی که در خدمت این عزیزان بوده ایم به کم و کیف و سی دی ها و اطلاع از شیوه های مصرفی آنها سعی داشته ایم سی دی های باکیفیت و درجه را ارایه دهیم که در اثر گذر زمان و استفاده در طول سال دچار مشکل نشده و براحتی استفاده نمایند.

این مجموعه در طی سالیان خدمت رسانی در این زمینه و تهیه و چاپ سی دی های مخصوص بیمارستان ها و  چاپ سی دی مخصوص مراکز درمانی  بسیاری همکاری داشته که برخی و تعداد اندکی  از نمونه کارها این دوستان  در ذیل آمده است .


چاپ سی دی بیمارستان 17 شهریور            مرکز تصویر برداری پارسیان الوند                     مرکز آنژیوگرافی فرشچیان                   

                             چاپ سی دی مرکز ام آر آی                          چاپ سی دی مرکز رادیولوژی                       چاپ سی دی مرکز سونوگرافی


                     


 

   چاپ سی دی بیمارستان گرگان                چاپ سی دی مرکز رادیولوژی                         چاپ سی دی رادیولوژی دیجیتال


               


چاپ سی دی همایش ها و کنفرانش                            چاپ سی دی ترتیل قرآن کریم


       


                                       

جهت دریافت قالب طراحی لیبل  CD - DVD  اینجا کلیک کنید.

                                                                                               هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.