سلفون  دی وی دی بسته بندی 100 عددی :

سلفون دی وی دی در بسته بندی 100 عددی جهت خرید آن دسته از مشتریان که خرید کمتری نسبت به باقی مشتریان در حجم کیلویی را داشته فراهم گردیده و از طرفی سلفون دی وی دی بصورت بسته بندی 100 عددی باعث شده تعداد دقیق جهت خرید مشتریان فراهم گردد که در هر دو نوع محصول سلفون دی وی دی بصورت کیلویی و بصورت سلفون DVD بسته بندی شده در بسته های 100 عددی در این فروشگاه قابل ارایه به مشتریان می باشد قابل ذکر است که عنوان شود این محصول نیز همانند دیگر سلفون های ارایه شده بصورت درب چسب دار و با کیفیت می باشد .

مشخصات سلفون دی وی دی بسته 100 عددی : 

سایز کامل: 15 * 23

سایز به صورت تاشو: 15 * 20

هر  بسته شامل 100 عدد سلفون

ارایه این محصول در حداقل تعداد و یک بسته 100 عددی از سلفون دی وی دی دربسته می باشد .

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

سلفون دی وی دی بسته بندی 100 عددی

  • مدل کالا: سلفون دی وی دی 100 عددی
  • موجودی: در انبار
  • 22,000 تومان


کالاهای مرتبط

دی وی دی خام  پرینتیبل  فینال

دی وی دی خام پرینتیبل فینال

دی وی دی خام پرینتیبل فینال  منفی باکسدار 50سازگار با اکثر دستگاه های پخش و ذخیره سازی دی وی دی می باشد.هر دیسک قابلیت ذخیره سازی با ظرفیت 4.7 گی..

2,980 تومان

سلفون سی دی

سلفون سی دی

سلفون  سی دی دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه سلفون سی دی نایلونی برای محافظت از سی دی و دی وی دی ساخته شده که تعداد در هر..

67,000 تومان

قاب باریک سی دی کف مشکی

قاب باریک سی دی کف مشکی

قاب  سی دی باریک  کف مشکی قاب سی دی یکی از بهترین بسته بندی های سی دی  می باشد که با وجود طلق شیشه ای بروی آن چاپ سی دی دیده می شود و د..

1,730 تومان

سی دی پرینتیبل اپرو باکس دار

سی دی پرینتیبل اپرو باکس دار

سی دی خام   پرینتیبل  باکس دار 50 عددی سازگار با اکثر دستگاه های پخش و ذخیره سازی سی دی می باشد.هر دیسک قابلیت ذخیره سازی با ظرفیت 700 ..

2,660 تومان

برچسب ها: سلفون DVD, سلفون سی دی صدفی, سلفون DVD 100 عددی, سلفون دی وی دی 100 عددی, سلفون صدفی, سلفون دور دوخت, سلفون دی وی دی,