منو
Your Cart

فروش انواع محصولات برند آکو استار

قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ) قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star )
جدید -3 % ناموجود
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD تک آکو استار
قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ): استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می با..
1,760 تومان 1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,760 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD آکو استار
قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star): محصول قاب DVD مات برند آکو استار یکی از محصولات با کیفیت در تولیدات حامل و نگهدارنه لوح های فشرده می باشد که استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی م..
1,740 تومان
قیمت بدون مالیات:1,740 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب سی دی پهن شفاف
قاب سی دی پهن شفاف (Brothers) : قاب سی دی پهن شفاف که بصورت کاملا شفاف تولید شده با کیفیت عالی در تولیدان قاب CD و قاب DVD بسیار متفاوت تر از نمونه های تولید شده برند های مشابه می باشد، این قاب سی دی که قاب سی دی ضخیم نیز گفته می شود مخصوص آلبوم های موسیقی بصورت کلاسیک می باشد . قاب CD پهن کام..
4,380 تومان 4,750 تومان
قیمت بدون مالیات:4,380 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب سی دی پهن کف مشکی
قاب سی دی ضخیم کف مشکی (AKO Star): قاب سی دی پهن که با ابعاد مربع و بصورت ضخیم و عط 1 سانت که به قاب 7 میل نیز گفته می شود جهت تولید آلبوم های موسیقی تولید و عرضه می گردد این قاب که مخصوص تولید آلبوم موسیقی می باشد در بازار با نام ها و تدابیر مختلفی به قاب پهن کف مشکی ، قاب سی دی پهن ، قاب سی دی ..
3,900 تومان 4,270 تومان
قیمت بدون مالیات:3,900 تومان
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش کاور سی دی و دی وی دی ضد خش
جدید -5 %
Brand: آکو استار مدل: کاور ضد خش CD&DVD
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش: کاور ضد خش سی دی و دی وی دی از محصولات ارایه شده در بسته بندی سی دی و دی وی دی که بصورت رنگ بندی قرمز ، آبی ، زرد ، مشکی و ... رایه می گردد بصورت دو طرفه و لایه مابین از جنس لفاف نرم می باشد که مانع خط و خش و آسیب بر سطح دیسک می شود که معمولا بصورت چهار رنگ و رنگبندی ..
29,500 تومان 31,000 تومان
قیمت بدون مالیات:29,500 تومان
قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star) قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star)
جدید -2 %
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD دوبل آکو
قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star) : قاب دی وی دی که یکی از بهترین و استاندارد ترین نوع بسته بندی در تولیدات CD , DVD که شامل انواع پک های نرم افزاری ، پکیچ و فیلم های تبلیغاتی ، پکیچ و بسته های آموزشی بصورت دیسک ارایه می شود مورد استفاده قرار می گیرد که در نوع قاب آکو براق بصورت قاب مشکی و پلا..
1,780 تومان 1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,780 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 4 تایی آکو
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( Ako Star ): قاب دی وی دی 4 تایی برند آکو استار که بصوت قاب مشکی و پلاستیکی تولید می گردد با قابلیت جایگذاری 4 حلقه سی دی یا 4 حلقه دی وی دی در این قاب بسیار با کیفیت در تولیدات قاب دی وی دی به شمار می رود که با امکان جاگذاری کاور در پشت قاب بصورت بروشور تبلیغاتی با..
3,500 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 6 تایی آکو استار
قاب دی وی دی 6 عددی براق ( Ako Star ): قاب دی وی دی 6 عددی با امکان جایگذاری 6 دیسک بطور همزمان از بهترین محصولات جهت بسته بندی انواع پک های آموزشی می باشد که این محصول با وجود سلفون در پشت قاب امکان جایگذاری کاور قاب را همچون دیگر قاب ها بصورت استاندارد دارد و در بسته بندی 100 عددی در کارتن ارای..
3,850 تومان
قیمت بدون مالیات:3,850 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 8 عددی آکو
قاب دی وی دی 8 تایی براق آکو استار :  قاب دی وی دی 8 تایی برند آکو استار از سری محصولات با کیفیت در تولیدات قاب DVD می باشد که با امکان جایگذاری همزمان 8 دیسک از سی دی یا دی وی دی یا مینی CD,DVD را داشته و از طرفی با امکان جایگذاری کاور قاب در پشت قاب با وجود سلفون شفاف و با کیفیت این امکان ..
5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,900 تومان
قاب دی وی دی 10 عددی براق ( Ako Star ) قاب دی وی دی 10 عددی براق ( Ako Star )
جدید -3 %
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 10 تایی آکو استار
قاب دی وی دی 10 عددی مشکی براق ( Ako Star ): قاب دی وی دی 10 عددی برند آکو یکی از سری محصولات تولید در انواع قاب DVD با امکان جایگذاری و بسته بندی 10 دیک همزمان را داشته و با توجه به امر بسته بندی توسط قاب که به عنوان یک راهکار استاندارد در بسته بندی بوده و با جایگذاری در قاب مانع از ورود هر گونه..
5,750 تومان 5,950 تومان
قیمت بدون مالیات:5,750 تومان
قاب دی وی دی 12 تایی ( Ako Star ) قاب دی وی دی 12 تایی ( Ako Star )
جدید -2 %
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 12 تایی آکو
قاب دی وی دی 12 تایی  آکو استار :  قاب دی وی دی 12 عددی برند آکو استار که از محصولات با کیفیت در تولیدات قاب DVD می باشد به عنوان یکی از بهترین و استاندارد ترین شیوه بسته بندی انواع دیسک به شمار می رود با کیفیت بالا در تولید و امکان جایگذاری 12 دیسک اعم از سی دی ، دی وی دی ، مینی سی دی ..
6,450 تومان 6,600 تومان
قیمت بدون مالیات:6,450 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)