منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

۲۷ مهٔ سی دی خام نقره ای
0 22
سی دی خام نقره ای :  از سری درخواست های مشتریان مبنی بر درخواست سی دی خام نقره ای جهت رایت انواع اطلاعات و ارایه محصولاتشان به مشتریان درخواست می شود که ارایه این محصول امکانپذیر نیست و سی دی خام بصورت نقره ای تولید نمی شود .    سی دی نقره ای صرف..
۱۷ مهٔ قاب دی وی دی مخصوص بسته بندی نرم افزار
parsa 1 65
قاب دی وی دی مخصوص بسته بندی انواع نرم افزار :  از سری بسته بندی های آماده در تولید انواع نرم افزار که بصورت پک پلاستیکی یا قاب پلاستیکی مورد استفاده واقع می شود گزینه قاب دی وی دی می باشد که تولید انواع قاب DVD بصورت مشکی و سفید از لحاظ رنگ بندی و ..
۲۱ آوریل برندهای معتبر سی دی خام پرینتیبل
2 120
برند های معتبر سی دی خام پرینتیبل با قابلیت چاپ سی دی :  استفاده از سی دی خام به عنوان یک محصول ذخیره ساز اطلاعات که قابلیت رایت انواع محتوی با فرمت های مختلف عکس ،فیلم ، آهنگ ،نرم افزار و سایر فرمت ها را دارد که حجم استاندارد در تمامی سی دی ها بصور..
۰۶ آوریل قاب سی دی مناسب آلبوم موسیقی
1 120
قاب سی دی مناسب آلبوم موسیقی :  از انواع تولیدات قاب سی دی در این مجموعه که در این فروشگاه ارایه می گردد و از محصولات قابل ارایه به جهت بسته بندی آلبوم های موسیقی می توان به قاب های سی دی پهن  با قابلیت اینسرت  و کاور قاب در دو طرف قاب را داشته بصور..
۰۱ آوریل چاپ سی دی ویژه انتخابات
2 120
چاپ سی دی ویژه انتخابات : ارایه خدمات چاپ سی دی ویژه انتخابات 1400 اعم از انتخابات مجلس خبرگان و انتخابات شورای اسلامی از جمله خدماتی می باشد که در این مجموعه آماده همکاری با ستاد های تبلیغاتی انتخابات به جهت چاپ و تکثیر سی دی و چاپ و تکثیر دی وی دی..
نمايش 1 تا 5 از 9 (2 صفحه)