منو
Your Cart

دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی

دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز
-1 %
دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: DVD خام باجت
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 220
محصولات بازدید شده: 486
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,770 تومان
2,810 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,770 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی (BUDGET):

دی وی دی باجت قرمز با درجه کیفی و گرید AA  دربین محصولات CD خام و DVD خام کیفیت بسیاربالایی را داشته و این دیسک با سازگاری با انواع دستگاه های اجرا کننده و رایت دی وی دی وقابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت انواع فایل ویدیو ، عکس ، نرم افزار و انواع نرم افزار های مختلف را داشته که قابل ذکر است قابلیت  رایت ویدیو با زمان 120 دقیقه  در این DVD خام بطور پیشفرض در نظر گرفته شده است .

استفاده از دی وی دی خام باجت در رایت انواع محتوی های آموزشی و دیتا های مختلف که فرمت ویدیو را داشته پیشنهاد می شود که این امر و موضوع پخش و اجرای فایل های ویدیو یی بخاطر فرمت دی وی دی باجت که بصورت  R- می باشد و خواندن این دیسک در پلیرهای خانگی به راحتی هرچه تمام تر انجام می شود .

از محصولات مشابه و هم ردیف این محصول می توان به دیسک هایی همچون برند دکتر دیتا  DR.DATA و برند فینال FINAL  در نوع دیسک های ایرانی اشاره کرد که قابل ذکر است محصول شرکت باجت BUDGET  در زمنه تولید DVD خام با ارایه محصول DVD باجت مشکی در این زمینه کیفیت های بالاتری از لوح فشرده را ارایه داده و در بین رقبا پیشه گرفته است .

خرید محصول دی وی دی باجت قرمز با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام و دی وی دی خام در تهران و شهرستان در آیتم " دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی " فراهم گرددیه است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول دی وی دی باجت قرمز  50 عددی ( BUDGET ) در دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است .

مشحصات لوح فشرده
نام محصول دی وی دی خام باجت قرمز
نوع دیسک دی وی دی خام (DVD_R)
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب