منو
Your Cart

انواع کاور CD , DVD و انواع قاب CD , DVD

انواع قاب CD&DVD :

ارایه انواع قاب سی دی و قاب دی وی دی به عنوان یکی از روش های استاندارد در بسته بندی انواع نرم افزار ، انواع محتوی تبلیغاتی ارایه می گردد که انواع قاب سی دی در مدل های پهن و باریک در دومدل باریک بصورت کف مشکی و شفاف و در نوع پهن بصورت قاب سی دی پهن نیمه شفاف ، قاب سی دی تمام شفاف و قاب سی دی پهن کف مشکی بوده و انواع قاب دی وی دی در مدل های مشکی و شفاف و در تعداد مختلف قاب تک ، قاب دوبل ، قاب 4 تایی ،قاب 6 تایی ، قاب 8 تایی ،قاب 10 تایی و قاب 12 تایی که در کیفیت هدی مختلف و برندهای مختلف ارایه می گردد.

انواع کاور CD&DVD : 

ارایه انواع سلفون و کاور ضدخش و انواع پاکت درایوری که  به عنوان یکی از ارزانترین محصولات در بسته بندی سی دی استفاده قرار می گیرد که با عناوینی همچون سلفون سی دی ، نایلون سی دی ، کاور نایلونی سی دی و یا با همین موارد با عنوان دی وی دی بصورت بسته 100 عددی یا بصورت پوشینه و کیلویی و در نوع کاور ضد خش  که از محصولات دیگر در بسته بندی استفاده از کاور ضد خش که بصورت رنگی در رنگبندی مختلف ارایه می گردد که با وجود لفاف در لایه میانه باعث جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی می شود این کاور بصورت دوطرفه و برای نگهداری همزمان دو حلقه دیسک  می باشد .

پاکت درایوری که از محصولات دیگر در زمینه بسته بندی سی دی و دی وی دی استفاده از پاکت های سی دی از جنس کاغذ در گرماژ های مختلف بصورت ساخته شده و آماده یا تولید به سفارش قابل انجام می باشد که از موارد ارایه شده بصورت آماده پاکت درایوری می باشد که بصورت تحریر در گرماژ سبک تولید و در دو نوع پاکت درایوری مربع و پاکت درایوری مربع در بسته 100 عددی ارایه می گردد .

Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف (CRYSTAL )  : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گی..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی (CRYSTAL ) : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گیرد . ..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی
جدید -8 %
Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی شفاف دور دوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه: سلفون دی وی دی به عنوان یکی از محصولات ارزان در بسته بندی انواع لوح فشرده شناخته می شود که این محصول که به نایلون سی دی ، نایلون دی وی دی و یا سلفون پلاستیکی سی دی و دی وی دی عنوان می شود به صورت کیلویی بصورت درب چسب دار با حداقل یک کیلو ار..
78,000 تومان 85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی بسته 100 عددی : محصول سلفون دی وی دی بسته 100 عددی از سری محصولات تولید شده در بخش کاور CD&DVD  می باشد با هدف خرید حداقلی و ارزان قیمت در بسته بندی سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که این نایلون سی دی بصورت شفاف و لب چسب ارایه می گردد . سلفون سی دی و سلفون دی..
27,000 تومان
قیمت بدون مالیات:27,000 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک شفاف
قاب باریک سی دی شفاف (CRYSTAL) : قاب سی دی باریک که نگهدارنده یک سی دی را داشته و با وجود طلق شفاف بری آن سبب شده که در صورت چاپ دار بودن سی دی مورد استفاده طرح سی دی یا لیبل چاپ شده بروی سی دی قابل مشاهده می باشد و نیاز به چاپ کاور نداشته ، به این نوع قاب سی دی که به نام های قاب سی دی باریک ، قا..
2,250 تومان 2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی (CRYSTAL) : قاب باریک سی دی کف مشکی از سری تولیدات برند کریستال CRYSTAL با کیفیت بالا در تولیدات انواع قاب CD و  قاب DVD می باشد که با ابعاد ۱۲.۲×۱۲.۲ که گاها در بازار باابعاد قاب 12 در 12 یا نام ها  از قبیل قاب سی دی باریک ، قاب سی دی اسلیم ..
2,280 تومان 2,440 تومان
قیمت بدون مالیات:2,280 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق ( ROYAL ) : استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می باشد . قاب ..
1,750 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750 تومان
قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ) قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star )
جدید -3 % ناموجود
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD تک آکو استار
قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ): استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می با..
1,760 تومان 1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,760 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD شفاف کریستال
قاب دی وی دی تک شفاف کریستال ( CRYSTAL ) : استفاده از قاب دی وی دی به عنوان یک روش کاملا استاندارد در بسته بندی انواع سی دی و دی وی دی که جهت تولید پکیج های نرم افزاری و انواع پکیج های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد می باشد که قاب دی وی دی شفاف 14 میل از محصولات کریستال یک پیشنهاد بسیار عالی ..
3,900 تومان
قیمت بدون مالیات:3,900 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD آکو استار
قاب دی وی دی تک مات آکو استار (AKO Star): محصول قاب DVD مات برند آکو استار یکی از محصولات با کیفیت در تولیدات حامل و نگهدارنه لوح های فشرده می باشد که استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی م..
1,740 تومان
قیمت بدون مالیات:1,740 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی تک کریستال مشکی ( CRYSTAL ): قاب دی وی دی با برند کریستال از بهترین نوع قاب DVD دربسته بندی و تولید انواع پکیچ های تبلیغاتی و نرم افزاری می باشد که استفاده از قاب دی بسته بندی و ارایه محصولات مانع از وارد آمدن هرگونه آسیب به دیسک مورد نظر اعم از سی دی و یا دی وی دی می شود که با تعبیه..
2,350 تومان