منو
Your Cart

انواع سلفون CD&DVD  ، کاور ضد خش ،دکمه اسفنجی و پاکت درایوری

ارایه سلفون سی دی ،سلفون دی وی دی ، کاور ضد خش ،دکمه اسفنجی و پاکت درایوری

 استفاده از کاور به عنوان روشی کاملاً  استاندارد در بسته بندی سی دی و دی وی دی شناخته شده است .وجود کاور مناسب جهت بسته بندی   سبب جلوگیری از حرکت دیسک در هنگام حمل  و نقل و حفاظت و امنیت در مقابل آسیب هایی از قبیل خش  افتادگی  ،  ترک خوردن  و  شکستن  را   فراهم می نماید.که در تنوع و سایزهای مختلف و متناسب با بودجه  به جهت مصارف زیاد قابل ارایه میباشد . ارسال محصولات ارایه شده در این مجموعه به شهرستان از طریق  ناوگان حمل و نقل باربری ، ناوگان اتوبوس رانی و در صورت کم حجم  بودن سفارشات از طریق تیپاکس ارســال می شود .

استفاده از کاور های سلفونی سی دی و سلفون دی وی دی یکی از راههای بسته بندی لوح فشرده اعم از CD  و DVD  می باشد که هر کدام با با سایز های مختلف سلفون سی دی و سلفون دی وی دی در سایز بزرگتر در انواع سلفون ایرانی و سلفون خارجی که بصورت درب چسب دار می باشد بسته بندی شده که این محصول بصورت حداقل یک کیلو که شامل 550 تا 600 عدد در هر کیلو متغییر می باشد قابل ارایه  در این فروشگاه می باشد .

از نوع دیگر کاور های سی دی به کاور ضد خش می توان اشاره کرد که بصورت دوطرفه و قابلیت نگهداری همزمان دو دیسک را در دوطرف داشته و با لایه نمدی در وسط این محصول سبب جلوگیری از هر گونه خط و خش بروی سی دی می شود این محصول بصورت بسته ای 100 عددی و در رنگ های مختلف قابل ارایه به مشتریان عزیز می باشد .

پاکت های آماده یا به اصطلاح پاکت های کاغذی  که  پاکت درایوری گفته میشود یکی دیگر از محصولات آماده در این مجموعه می باشد و بخاطر همراهی از قدیم  بهمراه سی دی های مادر برد به نام پاکت درایوری شهرت یافته اند که این پاکت ها هم بصورت کاغذی و با ایجاد دریچه های گرد و دریچه های مربع با قابلیت نمایش طرح چاپ شده روی سی دی بسیار مورد استفاده مشتریان قرار میگیرد این محصول بصورت بسته ای 100 عددی در این مجموعه بسته بندیو بفروش شما مشتریان مر سد تا این امر با عث خرید راحتر مشتریان و خرسندی از بابت قیمت تمام شده این کاور ها را بهمراه داشته باشد .

سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی
جدید -8 %
Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی شفاف دور دوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه: سلفون دی وی دی به عنوان یکی از محصولات ارزان در بسته بندی انواع لوح فشرده شناخته می شود که این محصول که به نایلون سی دی ، نایلون دی وی دی و یا سلفون پلاستیکی سی دی و دی وی دی عنوان می شود به صورت کیلویی بصورت درب چسب دار با حداقل یک کیلو ار..
78,000 تومان 85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی بسته 100 عددی : محصول سلفون دی وی دی بسته 100 عددی از سری محصولات تولید شده در بخش کاور CD&DVD  می باشد با هدف خرید حداقلی و ارزان قیمت در بسته بندی سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که این نایلون سی دی بصورت شفاف و لب چسب ارایه می گردد . سلفون سی دی و سلفون دی..
27,000 تومان
قیمت بدون مالیات:27,000 تومان
پاکت درایوری دایره پاکت درایوری دایره
جدید ناموجود
Brand: SuperBrand مدل: پاکت درایوری گرد
پاکت درایوری تیغ گرد با کاغذ تحریر :  پاکت درایوری که بصورت کاغذی و با دایره گرد در یک طرف محصول قالب خورده و  دیسک داخل پاکت قابل مشاهده می باشد و از قدیم الایام بهمراه برد های کامپیوتری ارایه می شد و به همین نام در انواع کاور های سی دی و دی وی دی ارایه می گردد . پاکت درایوری ک..
23,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,000 تومان
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش کاور سی دی و دی وی دی ضد خش
جدید -5 %
Brand: آکو استار مدل: کاور ضد خش CD&DVD
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش: کاور ضد خش سی دی و دی وی دی از محصولات ارایه شده در بسته بندی سی دی و دی وی دی که بصورت رنگ بندی قرمز ، آبی ، زرد ، مشکی و ... رایه می گردد بصورت دو طرفه و لایه مابین از جنس لفاف نرم می باشد که مانع خط و خش و آسیب بر سطح دیسک می شود که معمولا بصورت چهار رنگ و رنگبندی ..
29,500 تومان 31,000 تومان
قیمت بدون مالیات:29,500 تومان
سلفون سی دی بسته 1 کیلویی سلفون سی دی بسته 1 کیلویی
جدید -8 %
Brand: SuperBrand مدل: سلفون سی دی شفاف
سلفون سی دی دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه : سلفون سی دی بصورت کیلویی و درب چسب دار یکی از محصولات بسیار ارزان قیمت در بسته بندی و محافظت سی دی از خط و خش و گرد و غبار می بشد که بصورت بسته بندی و در وزن حداق یک کیلویی بصورت سلفون شفاف و ضخیم  ارایه می گردد . سلفون سی دی که گاها ب..
78,000 تومان 85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
Brand: SuperBrand مدل: سلفون سی دی شفاف
سلفون سی دی بسته 100 عددی  : سلفون CD شفاف بصورت بسته بندی شده در تعداد 100 عددی از محصولات ارزان قیمت در بسته بندی و محافظ سی دی خام و دی وی دی خام می باشد که بصورت نایلون یا پلاستیک شفاف به صورت لبه چسب دار در ابعاد کمی بزرگتر نسبت به دیسک خام در پارسا سی دی ارایه می گردد . محصول سلفون ..
24,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,000 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)