منو
Your Cart

سی دی خام ایپاک باکس دار 50 عددی

سی دی خام ایپاک
سی دی خام ایپاک
سی دی خام ایپاک
-1 %
سی دی خام ایپاک
سی دی خام ایپاک
سی دی خام ایپاک
سی دی خام ایپاک باکس دار 50 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: CD خام ایپاک
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 50
محصولات بازدید شده: 613
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,810 تومان
2,830 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,810 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

سی دی خام ایپاک باکس دار 50 عددی (Epoch) :

سی دی خام ایپاک یا گاها با نام سی دی خام اپوچ خوانده می شود یکی از سی دی خام های با کیفیت و درجه کیفی گرید AA از محصولات عالی در زمینه رایت انواع اطلاعات همچون موسیقی ، ویدیو ، عکس و انواع فایل بصورت دیتا و نرم افزار بوده که با قابلیت رایت با سرعت های مختلف همچون 8x ,16x, 24x , 32x , و 52x که سرعت بالایی در رایت و خواندن سی دی می باشد تولید و عرضه می گردد .

سی دی خام ایپاک بصورت باکس 50 عددی و تعداد در کارتن 600 تایی یکی از ذخیره ساز های عالی در مصارف شرکت های مختلف ، اداره و سازمان های دولتی می باشد که با توجه به قیمت مناسب این سی دی خام و کیفیت رایت این CD  بسیار رضایت بخش و بازخورد خوبی را داشته است .

وجود باکس در ارایه این محصول که سبب عدم ورود گردو غبار و وارد آمدن هر گونه آسیب به سطح دیسک می شود و از محصولات مشابه درجه کیفی در این رده می توان به سی دی خام فینال طلایی ، سی دی خام فینال باکس دار و سی دی خام دکتر دیتا باکس دار اشاره کرد که تمامی این موارد از محصولات باکیفیت و درجه کیفی AA  در تولیدات سی دی خام و دی وی دی خام به شمار می روند .

خرید محصول سی دی خام ایپاک باکس دار 50 عددی با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام و دی وی دی خام در تهران و شهرستان در آیتم سی دی خام ایپاک باکس دار کارتن 600 عددی (Epoch) فراهم گردیده است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول سی دی خام ایپاک باکس دار 50 عددی (Epoch) در دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است.

 

مشحصات لوح فشرده
نام محصول سی دی خام ایپاک
نوع دیسک سی دی خام
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب