منو
Your Cart

سی دی خام پرینتیبل

قیمت و فروش عمده سی دی خام پرینتیبل و قابل چاپ :

سازگار با اکثر دستگاه های پخش و ذخیره سازی سی دی می باشد هر دیسک قابلیت ذخیره سازی با ظرفیت 700 مگابایت اطلاعات( موسیقی، ویدئو و یا سایر اطلاعات) را دارد. این سی دی دارای حداکثر سرعت ذخیره سازی( رایت) 52x است و مناسب برای ذخیره سازی فیلم، موسیقی عکس و دیگر اطلاعات،با تمامی فرمت ها می باشد.

از انواع سی دی های پرینتیبل یا قابل چاپ که توسط دستگاه های چاپ سی دی اعم از جوهر افشان و سیلک و افست که قابلیت چاپ بروی سی دی را داشته مورد استفاده قرار می گیرد و محصولات ارایه شده در این نوع سی دی ها می توان به برند های مختلف همچون : فینال پرینت می FINAL Printme , سی دی دکتر دیتا پرینتیبل Dr.Data , سی دی خام پرینتیبل اورهد Overhed , سی دی خام پرینتیبل کینگ King, سی دی پرینتیبل داپلیکو Duplico , سی دی پرینتیبل باکسدار اپرو Epro  اشاره کرد که همگی با قابلیت چاپ در درجه بندی کیفی گرید A تا گرید AAA بصورت کامل در بخش توضیحات هر دیسک ارایه شده است .

قابل ذکر می باشد که ارایه خدمات چاپ و تکثیر به شیوه افست و به شیوه دیجیتال از سری خدمات قابل ارایه به شما مشتریان بصورت تخصصی و با کیفیت و سرعت بالا در این مجموعه به شما مشتریان ارایه می گردد .( جهت دریافت قیمت و نحوه همکاری با ما تماس بگیرید ) 

Brand: فینال مدل: CD اپرو پرینتیبل
سی دی خام پرینتیبل اپرو باکس دار 50 عددی (Epro ): سی دی خام اپرو باکسدار بصورت پرینتیبل و با قابلیت چاپ مستقیم توسط دستگاه های مختلف چاپ سی دی که از کیفیت و گرید AA  برخوردار بوده یکی از محصولات با ظرفیت ذخیره سازی انواع ویدیو ،عکس ، موسیقی و انواع نرم افزار بوده که تا حجم 700 مگابایت از نظر..
2,950 تومان 2,980 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
Brand: دکتر دیتا مدل: CD دکتر دیتا پرینتیبل
سی دی خام پرینتیبل دکتر دیتا شیرینگ 50 عددی (Dr.Data): سی دی خام دکتر دیتا پرینتیبل با قابلیت چاپ سی دی و پرینت با دستگاه های مختلف جوهر افشان یکی از بهترین سی دی های قابل چاپ به شمار می رود که با حجم 700 مگابات قابل رایت انواع محتوی های همچون : فایل های نرم افزاری ، ویدیو ، عکس و انواع آهنگ با ف..
2,870 تومان 2,890 تومان
قیمت بدون مالیات:2,870 تومان
Brand: فینال مدل: CD پرینتیبل فینال
سی دی خام پرینتیبل فینال باکس دار 50 عددی  ( FINAL):  سی دی خام فینال با قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات موسیقی ، دیتا ، عکس ، ویدیو و انواع فایل های قابل ذخیره سازی در باکس 50 عددی  بسته بندی  گردیده است که این محصول با قابلیت چاپ مستقیم به عنوان یکی از بهترین مارک و برن..
3,100 تومان 3,150 تومان
قیمت بدون مالیات:3,100 تومان
Brand: اورهد مدل: CD پرینتیبل اورهد
سی دی پرینتیبل اورهد شیرینگ 50 عددی(Overhead): سی دی خام اورهد با قابلیت چاپ سی دی بصورت پرینتیبل و درجه کیفیتی گرید A در دسته محصولات ارایه شده در صنعت چاپ می باشد که با سازگاری تمام با دستگاه های رایت و چاپ سی دی مورد استفاده قرار می گیرد این سی دی خام با ظرفیت رایت محتوی تا حجم 700 مگابای..
2,580 تومان 2,600 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580 تومان
Brand: داپلیکو مدل: CD پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو شیرینگ 50 عددی (Duplico): سی دی پرینتیبل داپلیکو منفی R از بهترین نوع سی دی خام در توایدات انواع لوح فشرده محسوب و به شمار می آید این سی دی خام با ظرفیت رایت اطلاعات تا حجم 700 مگابایت یکی از محصولات با درجه کیفی AA می باشد که سازگار با دستگاه های رایت و پخش سی دی را د..
3,100 تومان
قیمت بدون مالیات:3,100 تومان
مدل: CD پرینتیبل ملودی
سی دی پرینتیبل ملودی شیرینگ 50 عددی (Melody) : سی دی پرینتیبل ملودی سازگار با دستگاه های رایت و چاپ و قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل ( ویدیو ، عکس ، نرم افزار و آهنگ ) را تا حجم 700 مگا بایت دارد این سی دی قابل چاپ بصورت پیشفرض قابلیت رایت محتوی ویدیو را به مدت 80 دقیقه داشته که به عنوان..
2,870 تومان
قیمت بدون مالیات:2,870 تومان
Brand: دکتر دیتا مدل: CD خام پرینتیبل دکتر دیتا
سی دی خام پرینتیبل دکتر دیتا کارتن 600 عددی (Dr.Data) : سی دی خام دکتر دیتا با قابلیت چاپ مستقیم روی سی دی و کیفیت و گرید AA  در بین محصولات سی دی خام و دی وی دی خام پرینتیبل در فروشگاه پارسا سی دی بصورت عمده و کارتنی ارایه می گردد که این محصول با قابلیت رایت سی دی تا حجم 700 مگابایت از انوا..
2,850 تومان 2,885 تومان
قیمت بدون مالیات:2,850 تومان
Brand: فینال مدل: CD فینال پرینتیبل
سی دی خام پرینتیبل فینال کارتن 600 عددی  (FINAL): سی دی خام فینال پرینتیبل با امکان ذخیره سازی و سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت از بهترین برند های سی دی خام در بازار لوح های فشرده می باشد که ارایه سی دی خام فینال بصورت باکس 50 عددی و تعداد 600 حلقه در کارتن بصورت باکس دار ارایه می گرد..
3,085 تومان 3,120 تومان
قیمت بدون مالیات:3,085 تومان
Brand: اورهد مدل: CD پرینتیبل اورهد
سی دی خام پرینتیبل اورهد کارتن 600 عددی (Overhead) : سی دی خام پرینتیبل  اورهد با قابلیت چاپ مستقیم توسط دستگاه های جوهر افشان از سری محصولات تولید شده CD خام و DVD خام  می باشد که با گرید و کیفیت A  در سبد فروش پارسا سی دی قرار دارد این لوح فشرده با سازگاری تمام با دستگاه های پخش ..
2,550 تومان 2,590 تومان
قیمت بدون مالیات:2,550 تومان
Brand: فینال مدل: CD پرینتیبل اپرو
سی دی خام پرینتیبل اپرو کارتن 600 عددی  (EPRO): سی دی پرینتیبل و یا سی دی قابل چاپ اپرو که با امکان چاپ توسط دستگاه های چاپ سی دی مورد استفاده قرار می گیرد سازگار با دستگاه های مختلف رایت CD و  پلیر های سی دی از بهترین مارک های سی دی خام و جزو سی دی ارزان  قیمت ولی با کیفیت و گرید ..
2,920 تومان 2,990 تومان
قیمت بدون مالیات:2,920 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)