منو
Your Cart

قاب CD ,DVD برند کریستال

Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف (CRYSTAL )  : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گی..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی (CRYSTAL ) : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گیرد . ..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک شفاف
قاب باریک سی دی شفاف (CRYSTAL) : قاب سی دی باریک که نگهدارنده یک سی دی را داشته و با وجود طلق شفاف بری آن سبب شده که در صورت چاپ دار بودن سی دی مورد استفاده طرح سی دی یا لیبل چاپ شده بروی سی دی قابل مشاهده می باشد و نیاز به چاپ کاور نداشته ، به این نوع قاب سی دی که به نام های قاب سی دی باریک ، قا..
2,250 تومان 2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی (CRYSTAL) : قاب باریک سی دی کف مشکی از سری تولیدات برند کریستال CRYSTAL با کیفیت بالا در تولیدات انواع قاب CD و  قاب DVD می باشد که با ابعاد ۱۲.۲×۱۲.۲ که گاها در بازار باابعاد قاب 12 در 12 یا نام ها  از قبیل قاب سی دی باریک ، قاب سی دی اسلیم ..
2,280 تومان 2,440 تومان
قیمت بدون مالیات:2,280 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD شفاف کریستال
قاب دی وی دی تک شفاف کریستال ( CRYSTAL ) : استفاده از قاب دی وی دی به عنوان یک روش کاملا استاندارد در بسته بندی انواع سی دی و دی وی دی که جهت تولید پکیج های نرم افزاری و انواع پکیج های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد می باشد که قاب دی وی دی شفاف 14 میل از محصولات کریستال یک پیشنهاد بسیار عالی ..
3,900 تومان
قیمت بدون مالیات:3,900 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی تک کریستال مشکی ( CRYSTAL ): قاب دی وی دی با برند کریستال از بهترین نوع قاب DVD دربسته بندی و تولید انواع پکیچ های تبلیغاتی و نرم افزاری می باشد که استفاده از قاب دی بسته بندی و ارایه محصولات مانع از وارد آمدن هرگونه آسیب به دیسک مورد نظر اعم از سی دی و یا دی وی دی می شود که با تعبیه..
2,350 تومان
قیمت بدون مالیات:2,350 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی پهن نیمه شفاف
قاب سی دی پهن شفاف ( jewel ) : قاب سی دی پهن با عطف 7 میل مخصوص آلبوم موسیقی که بصورت کارتن 50 عددی ارایه می گردد این قاب با قابلیت کاور در زیره و رویه  بصورت دورو مناسب استفاده در تولید آلبوم های موسیقی می باشد این قاب که در بازار به نام قاب پهن سی دی ، قاب ضخیم سی دی ، قاب درنا ، قاب ..
4,300 تومان
قیمت بدون مالیات:4,300 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD دوبل شفاف
قاب دی وی دی دوبل شفاف ( Miri): قاب دی وی دی دوبل شفاف یکی از بهترین نوع قاب های تولید شده در محصولات قاب DVD بصورت دوتایی بوده و یکی از استاندارد ترین راه های بسته بندی در تولیدات محصولات سی دی خام اعم از محتوای های آموزشی ، محتوی های تبلیغاتی و تولید انواع پکیج های نرم افزاری که بشورت دوحلقه ای..
2,980 تومان
قیمت بدون مالیات:2,980 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD دوبل مات
قاب دی وی دی دوتایی مات میری ( Miri ): قاب دی وی دی  که اساسا یکی از استاندارد ترین راه های بسته بندی برای انواع محتوی های آموزشی و تولید پکیچ های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت 2 عددی و قابلیت اینسرت گذاری تولید و عرضه می گردد که ارایه و تنوع تولیدی این محصولات در مدل..
1,880 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)