منو
Your Cart

چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال

چاپ و تکثیر سی دی به شیوه دیجیتال و تحویل یکروزه :

   در اين نوع و شیوه چاپ  ديسك هاي استفاده شده CD پرينتيبل بوده كه مستقيمأ از كارخانه هاي معتبر تهيه و با دستگاه تمام اتوماتيك كپي تراكس چاپي  8 رنگ معادل 4800Dpi را فراهم مي نمايد اين نوع چاپ به صورت Inkjet ميباشد. از مزيت هاي اين نوع چاپ و تکثیر CD درهر تيـرا‍‍ژ امكان پذير و سرعت تحويل سفارش به روز است.

  در این شیوه چاپی بخاطر ضد آب نبودن سی دی بعد از چاپ سی دی با  استفاده از ماده ای به نام UV  یک لایه بروی سی دی پوشش داده می شود که بعد از چاپ روی سی دی ضد آب گردد و در دراز مدت دچار مشکل نشده و رنگ آن تثبیت شود.

مزيات اين چاپ سی دی به شیوه دیجیتال  :

در هر تیـراژی ممکن است و سرعت تحويل سفارش به روز است. در این نوع چـاپ میتوان از CD پرینتیبل کف سفید و کف نقره ای (سیلور) استفاده کرد که هرکدام به تفکیک ایرانی و خارجی هستند در واقع جنس خام مصرفی تعیین کنندۀ نهائی قیمت است.

در  پارسا سی دی ، CD های مصرفی ایرانی و خارجی Graid A می باشند سی دی های خارجی هم انواع مختلفی دارند که با تفاوت قیمت خیلی انــدکی در بازار به فروش میرسد مطمئنآ سی دی های خارجی  ازنظر کیفیت رایت و چاپ در اولویت قرار داشتـه و در برخی موارد با تولیـد استمپری CD و DVD  نیز رقابت می نماید.

 

نکات مهم در ثبت سفارشات چاپ سی دی به شیوه دیجیتال :

1 -زمان تحویل سفارشات چاپ و تکثیر دیجیتالی ساعت 17 الی 18 هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)

2 -با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن هزینه ها با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.

3 -تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه پارسا سی دی می باشد.

 

تعدادی از نمونه کارهای مشتریان پارسا سی دی:

 

            


 

انواع قاب سی دی جهت بسته بندی انواع سی دی های تبلیغاتی و انواع آلبوم های موسیقی  : 

در ادامه سیستم چاپ سی دی  بصورت پیش فرض جهت ارایه سفارشات بصورت شیرینگ و بسته بندی 100 عددی در نظر گرفته می شود که با توجه با تولید و ارایه انواع قاب سی دی در خدمات قاب و ارایه خدمات چاپ پاکت سی دی بصورت اختصاصی و چاپ پاکت دی وی دی  در سفارشات عمومی  امکان تحویل سفارش به مشتریان با انواع بسته بندی مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه ارایه می شود .

Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک شفاف
قاب باریک سی دی شفاف (CRYSTAL) : قاب سی دی باریک که نگهدارنده یک سی دی را داشته و با وجود طلق شفاف بری آن سبب شده که در صورت چاپ دار بودن سی دی مورد استفاده طرح سی دی یا لیبل چاپ شده بروی سی دی قابل مشاهده می باشد و نیاز به چاپ کاور نداشته ، به این نوع قاب سی دی که به نام های قاب سی دی باریک ، قا..
2,250 تومان 2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب سی دی پهن شفاف
قاب سی دی پهن شفاف (Brothers) : قاب سی دی پهن شفاف که بصورت کاملا شفاف تولید شده با کیفیت عالی در تولیدان قاب CD و قاب DVD بسیار متفاوت تر از نمونه های تولید شده برند های مشابه می باشد، این قاب سی دی که قاب سی دی ضخیم نیز گفته می شود مخصوص آلبوم های موسیقی بصورت کلاسیک می باشد . قاب CD پهن کام..
4,380 تومان 4,750 تومان
قیمت بدون مالیات:4,380 تومان
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش کاور سی دی و دی وی دی ضد خش
جدید -5 %
Brand: آکو استار مدل: کاور ضد خش CD&DVD
کاور سی دی و دی وی دی ضد خش: کاور ضد خش سی دی و دی وی دی از محصولات ارایه شده در بسته بندی سی دی و دی وی دی که بصورت رنگ بندی قرمز ، آبی ، زرد ، مشکی و ... رایه می گردد بصورت دو طرفه و لایه مابین از جنس لفاف نرم می باشد که مانع خط و خش و آسیب بر سطح دیسک می شود که معمولا بصورت چهار رنگ و رنگبندی ..
29,500 تومان 31,000 تومان
قیمت بدون مالیات:29,500 تومان
سلفون سی دی بسته 1 کیلویی سلفون سی دی بسته 1 کیلویی
جدید -8 %
Brand: SuperBrand مدل: سلفون سی دی شفاف
سلفون سی دی دوردوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه : سلفون سی دی بصورت کیلویی و درب چسب دار یکی از محصولات بسیار ارزان قیمت در بسته بندی و محافظت سی دی از خط و خش و گرد و غبار می بشد که بصورت بسته بندی و در وزن حداق یک کیلویی بصورت سلفون شفاف و ضخیم  ارایه می گردد . سلفون سی دی که گاها ب..
78,000 تومان 85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)