منو
Your Cart

چاپ و رایت مینی سی دی

چاپ و رایت مینی سی دی : 

ارایه خدمات چاپ و رایت مینی سی دی با توجه به کوچک بودن و فانتزی بودن این دیسک مصارف زیادی را  در محتوی هایی که حجمی کمتر از 220 مگ را داشته مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی از مصارف بالای این دیسک در تولید انواع درایور های  سخت افزاری و دوربین های فیلم برداری می باشد .

ارایه خدمات چاپ و رایت مینی سی دی بروی  مینیCD های پرینتیبل قابل انجام و ارایه می گردد و چاپ دیجیتال این محصول همانند چاپ سی دی و چاپ دی وی دی بصورت مستقیم با سیتم چاپ هشت رنگ دیجیتال انجام می گیرد و رایت این مینی سی دی هم هماندد رایت CD و رایت DVD بوسیله دستگاه های رایت و به شرط محتوی سالم بروی مینی سی دی انجام می گردد . 

تمامی روند های چاپ و رایت سی دی و چاپ و رایت دی وی دی به شیوه های دیجیتال مبنی بر خدمات یکسان بوده و دیسک مورد استفاده نیز از برند های معتبری که در رده تولید کنندگان مینی سی دی می باشد تهیه و خدمات انجام می گیرد ولی با توجه به شرایط حال حاضر و عدم موجود این محصول بصورت پرینتیبل از شیوه استمپری در ارایه این خدمت بصورت تولید استمپری مینی سی دی فقط در تیراژ های بالا ارایه می شود . 

جهت دریافت تعرفه و قیمت خدمات در این زمینه از صفحه تولید استمپری مینی دیسک ها در درسته بندی تولید استمپری مراجعه نمایید یا از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید و از کم و کیف و دریافت و ارایه خدمات ما در این زمینه تماس حاصل نمایید .

قابل ذکر می باشد از سری محصولات قابل ارایه در این زمینه به لحاظ خدمات مینی سی دی محصول لیبل مینی سی دی بصورت خام جهت انجام در سفارشات پایین و جایگزینی انواع سی دی های پرینتیبل به مدت محدود بجای مینی سی دی قابل ارایه می باشد که در ادامه صفحه پیوست می گردد .

 


 

Brand: سونی مدل: CD خام سونی
سی دی خام سونی شیرینگ 50 عددی (SONY): سی دی خام سونی با محبوبیت و قدمت بالا در تولیدات سی دی خام در دنیا می باشد که با ظرفیت رایت تا حجم 700 مگ بایت از انواع فرمت های مختلف : آهنگ ، ویدیو ، عکس ، نرم افزار و دیگر فایل ها که قابلیت ذخیره سازی را داشته و بطور پیشفرض با قابلیت ذخیره سازی ویدیو تا 80..
2,950 تومان 3,100 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
Brand: فینال مدل: CD فینال 10 عددی
سی دی خام فینال بسته 10 عددی (FINAL ): سی دی خام فینال 10 عددی که با کیفیت بالا در تولید و دریافت گرید AA در تولیدات سی دی خام و دی وی دی خام برند فینال می باشد با سازگاری تمام با دستگاه های پخش و رایت سی دی در بسته بندی کیک باکس 10 عددی ارایه می گردد این محصول با توجه به کیفیت بالا در تولید یکی ..
3,180 تومان 3,280 تومان
قیمت بدون مالیات:3,180 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل مینی سی دی
لیبل مینی سی دی براق Myone: لیبل مینی سی دی که با توجه به عدم وجود مینی سی دی پرینتیبل و یا مینی دی وی دی پرینتیبل ارایه می گردد با کیفیت در جذب مرکب و قابلیت پشت چسب دار بودن کنده شده و بر سطح mini CD , mini DVD نصب می گردد. بسته بندی لیبل MINI CD  برخلاف بسته های لیبل سی دی بصورت تک بود..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)