منو
Your Cart

چاپ و رایت سی دی

چاپ و رایت سی دی : 

ارایه خدمات چاپ و رایت سی دی در این مجموعه بصورت پیشفرض همه سفارشات چاپ دیجیتال در نظر گرفته شده است به نوعی می توان گفت ارایه خدمات چاپ سی دی به شیوه دیجیتال در نظر مجموعه بوده و وجود رایت و دیتا در پر کردن سی دی و رایت کردن سی دی در سفارشات بصورت رایگان و بدون داشت هزینه برای رایت CD انجام می گردد و از طرفی وجود محتوی یا دریافتی سی دی بصورت خام با چاپ لیبل  تاثیری در زمانبندب سفارشات ندارد .

ارایه خدمات چاپ CD در این مجموعه در کنار سایر خدمات چاپ دیجیتال DVD، چاپ افست و استمپری CD ،چاپ افست و استمپری DVD ، و فروش و ارایه انواع قاب CD ، قاب DVD  و سایز کاور های لوح های فشرده در کنار ملزومات مختلف چاپی و جانبی بصورت یک امر مهم و با اهمیت تلقی می شود که در زمانبندی مشخص و کیفیت بالا در انتخاب سی دی درجه یک در سفارشات و چاپ با کیفیت در خدمات چاپی قرار دارد .

خدمات چاپ و رایت سی دی در این مجموعه بدین شیوه ارایه می گردد که با تهیه سی دی خام درجه یک از سری برند های معتبر تولید کننده گان سی دی خام همون برند های : دکتر دیتا ، فینال ، اورهد ، کینگ ، داپلیکو و سایر برند های معتبر تهیه می شود و بعد از روند دریافت طرح و چک کردن ابتدایی طرح از لحاظ کیفیت و خروجی رنگ نمونه ابتدایی طرح جهت تایید مشتریان انجام می شود و بعد از تایید روند چاپ آغاز می گردد .

بسته به تعداد سفارشات مشتریان در چاپ سی دی به شیوه دیجیتال زمان تحویل سفارشات مشخص و اعلام می گردد که چاپ سی دی انجام شده در خدمات چاپ و ایت سی دی به شیوه 8 رنگ و کاملا صنعتی انجام میگیرد در ادامه روند چاپ در صورت محتوی یا رایت  با دریافت دیسک مادر خدمات رایت توسط دستگاه هار سری رایت بصورت نیمه صنعتی با سرعت مطمئنه دررایت به جهت داشت حداقل سوخت و ضایعات و سرعت مطمئنه نسبت به نوع دیتا عملیات رایت سی دی انجام میشود .

ثبت سفارش در مجموعه پارسا سی دی طی رعایت یکسری قوانین و شرایط لازمه در ارایه خدمات می باشد که این سری شرایط بخشی در قسمت قوانین و مقررات و بخشی بصورت تلفنی با توافق بین طرفین بسته می شود که موارد اولیه و مهم بصورت تیتر وار در همه سفارشات چاپی اعم از دیجیتال ، افست ، سیلک و اشتمپری مستلزم رعایت می باشند.

نکات مهم در ثبت سفارشات چاپ و رایت سی دی به شیوه دیجیتال :

  • 1- ثبت سفارشات چاپ و رایت سی دی بصورت تلفنی و با توجه به ارایه پیش فاکتور  و دریافت بیعانه انجام میگیرد .

  • 2-با توجه به شرایط ارایه شده در این حوزه خدمات و چاپ و رایت محتوی های مختلف لازمه خواندن کامل شرایط و قوانین می باشد .

  • 3 -تاریخ تحویل سفارشات در زمینه چاپ و رایت سی دی   به شیوه دیجیتال طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه پارساسی دی می باشد.

 

نمونه سفارشات در زمینه چاپ و رایت سی دی به شیوه دیجیتال در پارسا سی دی : 

 


انواع قاب سی دی جهت بسته بندی خدمات ارایه شده در زمینه چاپ و رایت سی دی : 

در ادامه خدمات چاپ و رایت سی دی  بصورت پیش فرض جهت ارایه سفارشات بصورت شیرینگ و بسته بندی 100 عددی در نظر گرفته می شود که با توجه با تولید و ارایه انواع قاب سی دی در خدمات قاب و ارایه خدمات چاپ پاکت سی دی بصورت اختصاصی و چاپ پاکت دی وی دی  در سفارشات عمومی  امکان تحویل سفارش به مشتریان با انواع بسته بندی مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه ارایه می شود .

Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی بسته 100 عددی : محصول سلفون دی وی دی بسته 100 عددی از سری محصولات تولید شده در بخش کاور CD&DVD  می باشد با هدف خرید حداقلی و ارزان قیمت در بسته بندی سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد که این نایلون سی دی بصورت شفاف و لب چسب ارایه می گردد . سلفون سی دی و سلفون دی..
27,000 تومان
قیمت بدون مالیات:27,000 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی (CRYSTAL) : قاب باریک سی دی کف مشکی از سری تولیدات برند کریستال CRYSTAL با کیفیت بالا در تولیدات انواع قاب CD و  قاب DVD می باشد که با ابعاد ۱۲.۲×۱۲.۲ که گاها در بازار باابعاد قاب 12 در 12 یا نام ها  از قبیل قاب سی دی باریک ، قاب سی دی اسلیم ..
2,280 تومان 2,440 تومان
قیمت بدون مالیات:2,280 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی تک کریستال مشکی ( CRYSTAL ): قاب دی وی دی با برند کریستال از بهترین نوع قاب DVD دربسته بندی و تولید انواع پکیچ های تبلیغاتی و نرم افزاری می باشد که استفاده از قاب دی بسته بندی و ارایه محصولات مانع از وارد آمدن هرگونه آسیب به دیسک مورد نظر اعم از سی دی و یا دی وی دی می شود که با تعبیه..
2,350 تومان
قیمت بدون مالیات:2,350 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی پهن نیمه شفاف
قاب سی دی پهن شفاف ( jewel ) : قاب سی دی پهن با عطف 7 میل مخصوص آلبوم موسیقی که بصورت کارتن 50 عددی ارایه می گردد این قاب با قابلیت کاور در زیره و رویه  بصورت دورو مناسب استفاده در تولید آلبوم های موسیقی می باشد این قاب که در بازار به نام قاب پهن سی دی ، قاب ضخیم سی دی ، قاب درنا ، قاب ..
4,300 تومان
قیمت بدون مالیات:4,300 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)