منو
Your Cart

چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال

چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال : 

  ارایه خدمات چاپ DVD به شیوه دیجیتال که با کیفیت بالا در چاپ و برابر با 4800 Dpi  و سیستم رنگی 8 رنگ بهره می برد بصورت چاپ مستقیم روی دی وی دی در هر تیراژ و تعدادی در این شیوه قابل ارایه می باشد که این امر از محسنات چاپ دیجیتال در ارایه خدمات چاپ انواع لوح فشرده محسوب و به شمار می رود .

  استفاده از دی وی دی خام با کیفیت و بصورت پرینتیبل از اصول مهم ارایه شده در خدمات و چاپ دی وی دی هایی که بصورت خام ثبت سفارش شده می باشد که با توجه به نوع و کیفیت دی وی دی های ارایه شده می توان به انواع دی وی دی خام پرینتیبل با برند های فینال پرینت می Final Printme , دی وی دی پرینتیبل و قابل چاپ داپلیکو Duplico , دی وی دی خام پرینتیبل دیاموند Diamond  و انواع دی وی دی پرینتیبل با کیفیت و گرید AA در محصولات استفاده می شود .

شیوه چاپ دیجیتال در خدمات چاپ دی وی دی  علاوه بر سرعت در سفارشات چاپی در کمترین زمان ممکنه و قابلیت مشاهده نمونه و نمونه گیری طرح قبل از چاپ را داشته که این امر در  انتخاب رنگ بندی و خروجی کار بسیار موثر می باشد و مشتریان می توان به تعداد سفارش در هر  تعداد اشاره کرد که این ممکن در سفارشات افست و استمپری  بصورت حداقل 1000 تایی و تعداد بالا قابل انجام و مقرون بصرفه بود می باشد که در سفارشات چاپ دی وی دی  به شیوه دیجیتال با خداقل 1 عددی نیز قابل انجام و ارایه می باشد .

  در سفارشات ثبت شده  از طرف شما مشتریان به جهت چاپ مطابق طرح ارایه شده بعد از تایید نمونه در صورت درخواست خدمات چاپ  انجام و بعد از خدمات کامل بسته بندی با رعایت تمامی موارد در جابجایی در انواع بسته بندی باکس و شیرینگ جهت نگداری بهتر انجام می گیرد .

نکات مهم در ثبت سفارشات چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال :

1- ثبت سفارشات چاپ بصورت تلفنی و با توجه به ارایه پیش فاکتور  و دریافت بیعانه انجام میگیرد .

2-با توجه به شرایط ارایه شده در این حوزه خدمات و چاپ و رایت محتوی های مختلف لازمه خواندن کامل شرایط و قوانین می باشد .

3 -تاریخ تحویل سفارشات در زمینه چاپ دی وی دی  به شیوه دیجیتال طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه پارساسی دی می باشد.

 

نمونه سفارشات در زمینه چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال در پارسا سی دی : 

چاپ دی وی دی چاپ دیجیتال دی وی دی چاپ دی وی دی 4/7 گیگ    

 


انواع قاب دی وی دی جهت بسته بندی انواع پکیج های تبلیغاتی،آموزشی و ... : 

در ادامه سیستم چاپ  دی وی دی  بصورت پیش فرض جهت ارایه سفارشات بصورت شیرینگ و بسته بندی 100 عددی در نظر گرفته می شود که با توجه با تولید و ارایه انواع قاب دی وی دی در خدمات قاب و ارایه خدمات چاپ پاکت سی دی بصورت اختصاصی و چاپ پاکت دی وی دی  در سفارشات عمومی  امکان تحویل سفارش به مشتریان با انواع بسته بندی مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه ارایه می شود .

سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی سلفون دی وی دی بسته 1 کیلویی
جدید -8 %
Brand: SuperBrand مدل: سلفون دی وی دی شفاف
سلفون دی وی دی شفاف دور دوخت و ساده بصورت کیلویی پوشینه: سلفون دی وی دی به عنوان یکی از محصولات ارزان در بسته بندی انواع لوح فشرده شناخته می شود که این محصول که به نایلون سی دی ، نایلون دی وی دی و یا سلفون پلاستیکی سی دی و دی وی دی عنوان می شود به صورت کیلویی بصورت درب چسب دار با حداقل یک کیلو ار..
78,000 تومان 85,000 تومان
قیمت بدون مالیات:78,000 تومان
قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ) قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star )
جدید -3 % ناموجود
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD تک آکو استار
قاب دی وی دی تک براق آکو استار ( Ako Star ): استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می با..
1,760 تومان 1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,760 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD دوبل مات
قاب دی وی دی دوتایی مات میری ( Miri ): قاب دی وی دی  که اساسا یکی از استاندارد ترین راه های بسته بندی برای انواع محتوی های آموزشی و تولید پکیچ های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد بصورت 2 عددی و قابلیت اینسرت گذاری تولید و عرضه می گردد که ارایه و تنوع تولیدی این محصولات در مدل..
1,880 تومان
قیمت بدون مالیات:1,880 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 6 عددی
قاب دی وی دی 6 عددی براق ( ROYAL ) : قاب دی وی دی 6 عددی که با امکان جایگذاری 6 دیسک بصورت همزمان را داشته و از کیفیت بالایی در تولیدات قاب DVD مسوب می شود به عنوان یک قاب مناسب و استاندارد در بسته بندی دیسک های مختلف در تعداد 6 عدد و امکان جایگذاری کاور قاب در پشت این محصول و قفل و خوشیدی با کیف..
3,450 تومان
قیمت بدون مالیات:3,450 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)