منو
Your Cart

دستگاه چاپ وتکثیرCD

دستگاه چاپ مستقیم روی سی دی | فروش انواع دستگاههای رایت و تکثیر  CD و DVD

دارای 8 رنگ  تفکیک شده در دستگاه پرو 9000 و 10 رنگ تفکیک شده تلفیقی در دستگاه  پرو 9500  مدل9000  آن می باشد. این دستگاه ها به صورت پیش فرض قابلیت چاپ روی یک سی دی در 3 دقیقه را داشته و کارتریج های آن از نوع فابریکی است.

ساختار این دستگاهها با تغییرات بر  برد اصلی و ریست نرم افزاری و تلفیقی ا ز سیستم کپی ترکس  و کمی  ابتکار  قابلیت چاپ برروی سینی هایی مشابه دستگاه کپی ترکس  11 - 12 و 23  سی دی  را  اما  با کیفییتی  مناسب تر و سرعتی  بالاتر  و  تعداد سی دی بیشتری را چاپ نماید. روی این نوع دستگاه ها مخزن قابل شارژ جوهر نصب می گردد که باعث صرفه جوِیی 80% جوهر  دستگاه از نظر هزینه ای می شود.

فروش ویژه دابلیکیتور با قابلیت IMAGE  گیری روی هارد ذخیره مسترها با تکنولوژی  DAO و TAO داپلیکیتور با برد ACARD و درایو LITONE  و DVD رایتر PIONEER

آموزش رایگان و پشتیبانی تلفنی !!!!

جهت دریافت قالب طراحی لیبل  CD - DVD  اینجا کلیک کنید.

Brand: SuperBrand مدل: دستگاه رایت سی دی و دی وی دی
دستگاه تکثیر و رایت سی دی  و دی وی دی :  دستگاه رایت سی دی با قابلیت ایمج گیری و رایت همزمان چند سی دی یا  دی وی دی  که بصورت تعداد 1 به 7 و 1 به 11 ارایه می گیرد و سیستم رایت نیمه صنعتی را داشته که برد این دستگاه ها بصورت 128 مگ و 64 مگ ارایه می گردد و هر کیس شامل تعداد ..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
Brand: Canon مدل: دستگاه چاپ CD&DVD
دستگاه چاپ 4رنگ دیجیتال CD - DVD-Mini:    این  دستگاه ساخت شرکت کانن پرینتر مخصوص چاپ عکس است که از 5 جوهر مجزا استفاده می‌کند و از اتصال WiFi برای چاپ از طریق تلفن‌های همراه هوشمند سود‌ می‌برد.به گفته‌ی شرکت سازنده کیفیت چاپ عکس در این دستگاه بسی..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
Brand: Canon مدل: دستگاه چاپ 8 رنگ سی دی
دستگاه چاپ 8 رنگ دیجیتالCD - DVD-Mini: ازسری دستگاه های با کیفیت و با سرعت بالا در دستگاه های چاپ سی دی می توان به محصول پرینتر پرو 9000 در سری محصولات پیکسما اشاره کرد که این محصول با قابلیت چاپ همزمان 11 الی 12 دیسک را داشته و  بهمراه سینی 11 عددی  ارایه می گردد . کیفیت چاپ در دستگ..
1 تومان
قیمت بدون مالیات:1 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)