منو
Your Cart

دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine)

دی وی دی خام فانشاین
جدید -1 %
دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine)

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: DVD خام فانشاین
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 0
محصولات بازدید شده: 282
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,430 تومان
2,460 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,430 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine) : 

دی وی دی خام فانشاین با کیفیت در تولیدات دی وی دی خام و سازگار با انواع دستگاه های رایت و پخش که قابلیت رایت انواع اطلاعات از قبیل : دیتا ، عکس ، ویدیو و فیلم و انواع نرم افزار را داشته و در کیک باکس 50 عددی بصورت باکس دار ارایه می گردد .

استفاده از کیک باکس در بسته بندی محصول dvd  فانشاین سبب جلوگیری از ورود ه گونه گرد و غبار و وارد آمدن هر گونه آسیب به سطح دیسک شده که این محصول باکس دار ارایه می گردد و تعداد باکس در کارتن 12 عدد 50 تایی بسته بندی و ارایه می شود .

این دیسک ارایه شده با توجه به چاپ مجدد بروی دیسک به عنوان دیسک درجه دو ارایه می گردد که اساس این دیسک از محصولات با چاپ خراب در سایر برند ها بوده که بصورت چاپ مجدد و تمپلات چاپ مجدد صورت گرفته و ارایه می گردد این محصول از لحاظ رایت شدن هیچ مشکل و موردی در رایت نداشته و صرفا چاپ مجدد اعمال گردیده است .

خرید محصول دی وی دی باجت قرمز با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خرداران عمده و همکاران پخش سی دی خام و دی وی دی خام در تهران و شهرستان در آیتم دی وی دی فانشاین باکس دار کارتن 600 عددی (Funshine) فراهم می باشد .

گرید A :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی  در دسته بندی A که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است .

مشحصات لوح فشرده
نام محصول دی وی دی خام فانشاین (Funshine)
نوع دیسک دی وی دی خام (DVD_R)
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید A
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب