منو
Your Cart

فروش عمده انواع دی وی دی پرینتیبل و قابل چاپ

پخش و فروش عمده انواع دی وی دی پرینتیبل و قابل چاپ : 

دیسک های ارایه شده در زمینه خدمات چاپ که سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت DVD بوده و با قابلیت رایت تا حجم 4/7 گیگ بایت و در نوع دیسک ناین با ظرفیت 8/5 گیگ از انواع اطلاعات همچون : ویدیو ، نرم افزار ، دیتا و انواع اطلاعات مختلف قابل ذخیره سازی را در این فروشگاه قبل ارایه می باشد .

از محصولات ارایه شده در  زمینه انواع دی وی دی خام پرینتیبل و با قابلیت چاپ مستقیم قابل ارایه در فروشگاه پارسا سی دی می توان اشاره کرئ : فینال FINAL , مستر دیتا Dr.Data , داپلیکو DUPLICO, اورهد Overhed , آرپی سی RPC ,  از سری دیسک های ایرانی و در نوع خارجی به دیسک هایی همچون : پرینکو PRINCO , بینگو BINGO  می باشد .

قابل ذکر می باشد کلیه محصولات ارایه شده در این فروشگاه با هدف خرید خرد و خرید عمده برای همکاران صنعت چاپ دی وی دی بصورت کارتن 600 عددی و پک 50 عددی جهت خرید حداقلی ارایه می گردد که در ارایه محصولات مختلف با برند های مختلف و نسبت به نوع بسته بندی شیرینگ و باکس و تعداد در کارتن مشخص هر محصول در بخش توضیحات هر محصول ارایه شده است .

مدل: DVD پرینتیبل ایرانی
دی وی دی پرینتیبل گرید B : از سری محصولات درجه 2 قابل ارایه که بصورت پرینتیبل تولید و عرضه می گردد محصول دی وی دی پرینتیبل ایرانی می باشد که بصورت پک 50 عددی شیرینگ و با درجه کیفی گرید B عرضه می گردد و همانند دیسک های مختلف دیگر از نوع DVD با ظرفیت رایت 4.7 گیگ و قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات ا..
2,270 تومان
قیمت بدون مالیات:2,270 تومان
Brand: بینگو مدل: DVD پرینتیبل خارجی
دی وی دی پرینتیبل بینگو باکس 50 عددی (BINGO) : دی وی دی پرینتیبل خارجی برند بینگو ( BINGO ) یکی از محصولات با درجه کیفی AAA که جزو محصولات وارداتی کشور تایوان بوده و با توجه به کیفیت بالای این دی وی دی خام در رایت و چاپ بهترین برند خارجی موجود در بازار DVD خام و مخصوصا در بین محصولات پرینتیبل یا ..
3,250 تومان
قیمت بدون مالیات:3,250 تومان
Brand: داپلیکو مدل: DVD پرینتیبل داپلیکو
دی وی دی پرینتیبل داپلیکو باکس 50 عددی (Duplico) : DVD داپلیکو  پرینتیبل که قابلیت چاپ در این دیسک فراهم می باشد به عنوان یک دی وی دی با کیفیت ویکی از بهترین برند های تولیدی در زمینه DVD های قابل چاپ که درجه کیفی و گرید AA را در محصولات خود داشته سازگاری بالایی در رایتر های مختلف جهت رایت و ..
2,880 تومان 2,920 تومان
قیمت بدون مالیات:2,880 تومان
Brand: فینال مدل: DVD پرینتیبل فینال
دی وی دی پرینتیبل فینال باکس دار 50 عددی (Final): محصول DVD  فینال پرینتیبل سازگار با انواع دستگاه های پخش و اجرا کننده  دیسک بوده و با امکان ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4/7 گیگابایت یک از بهترین مارک های دی وی دی خام در بین محصولات پرینتیبل و یا dvd قاب چاپ به شمار می رود که با سطح پرینت..
2,970 تومان 3,100 تومان
قیمت بدون مالیات:2,970 تومان
مدل: DVD پرینتیبل ناین
دی وی دی پرینتیبل ناین 9 گیگ ( T-GATE): دی وی دی ناین با ظرفیت رایت 8/5 گیگ بایت از انواع اطلاعات بصورت : ویدیو ، نرم افزار ، عکس و انواع فرمت های قابل ذخیره سازی یکی از بهترین برند های دی وی دی خام پرنتیبل مدل 9 گیگ به شمار می رود این دیسک با حداکثر سرعت رایت 16X در رایت به عنوان یکی از بهترین ب..
5,300 تومان
قیمت بدون مالیات:5,300 تومان
دی وی دی پرینکو پرینتیبل باکس دار 50 عددی ( PRINCO )
ناموجود
مدل: DVD پرینتیبل پرینکو
دی وی دی پرینکو پرینتیبل باکس دار 50 عددی ( PRINCO ): دی وی دی پرینکو پرینتیبل با قابلیت چاپ مستقیم و ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت با کیفیت ترین دی وی دی موجود در بازار می باشد که ارایه این محصول بصورت باکس دار 50 عددی ارایه می گردد و قابلیت رایت اطلاعاتی همچون ویدیو ، دیتا ، عکس ، آهنگ..
3,750 تومان
قیمت بدون مالیات:3,750 تومان
Brand: داپلیکو مدل: DVD پرینتیبل داپلیکو
دی وی دی پرینتیبل داپلیکو کارتن 600 عددی (Duplico) : فروش عمده دی وی دی پرینتیبل داپلیکو با قابلیت چاپ مستقیم توسط دستگاه های چاپ لیبل و چاپ دی وی دی با کیفیت و گرید AA در بین محصولات DVDپرینتیبل که از کیفیت بالایی در رایت دی وی دی و در چاپ داشته و یکی از بهترین مارک های دی وی دی خام پرینتیبل به ..
2,845 تومان 2,880 تومان
قیمت بدون مالیات:2,845 تومان
دی وی دی پرینتیبل فینال کارتن 600 عددی  (FINAL) دی وی دی پرینتیبل فینال کارتن 600 عددی  (FINAL)
فقط اینترنتی -2 %
Brand: فینال مدل: DVD پرینتیبل فینال
دی وی دی پرینتیبل فینال کارتن 600 عددی  (FINAL): دی وی دی پرینتیبل فینال سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت DVD  و امکان ذخیره سازی اطلاعات همچون : ویدیو ، فایل های سیستمی ، عکس ، و انواع نرم افزار را داشته که کیفیت و گرید محصول DVD فینال پرینتیبل بصورت گرید AA  در بین محصولات د..
2,930 تومان 2,980 تومان
قیمت بدون مالیات:2,930 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)