منو
Your Cart

بلاگ RSS Feed

۱۷ مهٔ قاب دی وی دی مخصوص بسته بندی نرم افزار
parsa 0 15
قاب دی وی دی مخصوص بسته بندی انواع نرم افزار :  از سری بسته بندی های آماده در تولید انواع نرم افزار که بصورت پک پلاستیکی یا قاب پلاستیکی مورد استفاده واقع می شود گزینه قاب دی وی دی می باشد که تولید انواع قاب DVD بصورت مشکی و سفید از لحاظ رنگ بندی و ..
۲۱ آوریل برندهای معتبر سی دی خام پرینتیبل
2 87
برند های معتبر سی دی خام پرینتیبل با قابلیت چاپ سی دی :  استفاده از سی دی خام به عنوان یک محصول ذخیره ساز اطلاعات که قابلیت رایت انواع محتوی با فرمت های مختلف عکس ،فیلم ، آهنگ ،نرم افزار و سایر فرمت ها را دارد که حجم استاندارد در تمامی سی دی ها بصور..
۰۶ آوریل قاب سی دی مناسب آلبوم موسیقی
1 93
قاب سی دی مناسب آلبوم موسیقی :  از انواع تولیدات قاب سی دی در این مجموعه که در این فروشگاه ارایه می گردد و از محصولات قابل ارایه به جهت بسته بندی آلبوم های موسیقی می توان به قاب های سی دی پهن  با قابلیت اینسرت  و کاور قاب در دو طرف قاب را داشته بصور..
۰۱ آوریل چاپ سی دی ویژه انتخابات
2 82
چاپ سی دی ویژه انتخابات : ارایه خدمات چاپ سی دی ویژه انتخابات 1400 اعم از انتخابات مجلس خبرگان و انتخابات شورای اسلامی از جمله خدماتی می باشد که در این مجموعه آماده همکاری با ستاد های تبلیغاتی انتخابات به جهت چاپ و تکثیر سی دی و چاپ و تکثیر دی وی دی..
۲۸ مارس چاپ پاکت CD,DVD
0 143
چاپ و ساخت پاکت سی دی       چاپ پاکت یک راه و روش تبلیغی برای تبلیغات هرچه بیشتر شما مشتریان و روشی بسیار مناسب برای نگهداری اطلاعات شما جهت ارایه به مخاطبین می باشد. که  ارایه سی دی با چاپ و لیبل سازمان  و به همراه داشتن پک مناسب نشانی بر اهمیت محت..
نمايش 1 تا 5 از 8 (2 صفحه)