منو
Your Cart

سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی

سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی
سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی
-1 %
سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی
سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی
سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: CD خام باجت
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 100
محصولات بازدید شده: 242
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,780 تومان
2,800 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,780 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی  (BUDGET):

سی دی خام باجت شیرینگ 50 عددی سازگار با دستگاه های پخش سی دی و رایت سی دی با سرعت های مختلف 8X, 16X , 24X ,32X و 52X  که قابلیت رایت انواع فرمت های مختلف همچون : MP3 , Audio , Game , Photo , Mp4 , Video , Divx , Wmv  ,,,,,,  را داشته که تمامی فرمت های ارایه شده قابل رایت می باشد و از نظر زمانی این دیسک تا 80 دقیقه رایت ویدیو اساندارد را در خود دارد .

محصول سی دی خام باجت با کیفیت و گرید A  در درجه بندی کیفی محصولات سی دی خام درجه بالایی از تولیدات را دردیسک های نوری داشته مه از محصولات مشابه و هم گرید این محصول می توان به محصولاتی همچون سی دی آریتا ، CD دکتر دیتا ، CD اپوچ و سی دی اپرو اشاره کرد که همگی با کیفیت و درجه کیفی بالایی از تولیدان انواع لوح های فشرده می باشند .

از محصولات تولید شده با برند BUDGET  در صنعت دیسک های نوری می توان به DVD BUGET  اشاره کرد که محصولات با کیفیت از نوع دی وی دی به شمار می روند و در دو نوع و دو محصول  قرمز و مشکی  بهمراه باکس بر خلاف محصول سی دی باجت که بصورت شیرینگ می باشد ارایه می گردد که این دو محصول در فروشگاه پارسا سی دی قابل ارایه می باشد .

خرید محصول سی دی باجت شیرینگ با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام و دی وی دی خام در تهران و شهرستان در آیتم" سی دی دی خام  باجت کارتن 600 عددی" فراهم گردیده است .

گرید A :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول سی دی خام باجت شیرینگ  50 عددی ( BUDGET ) در دسته بندی A که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است.

 

مشحصات لوح فشرده
نام محصول سی دی باجت
نوع دیسک سی دی خام
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید A
نوع بسته بندی شیرینگ
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب