منو
Your Cart

سی دی خام اپرو باکس دارEpro

سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی (Epro)
سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی (Epro)
سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی (Epro)
سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی (Epro)
سی دی خام اپرو باکس دارEpro

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: CD اپرو باکس دار
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 50
محصولات بازدید شده: 193
2,780 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,780 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی (Epro):

سی دی خام اپرو باکس دار با کیفیت و گرید AA  در محصولات CD خام و DVD خام  سازگار با انواع دستگاه های پخش و قابلیت ذخیره سازی تا 700 مگابایت و زمان 60 دقیقه ویدیو استاندارد و با کیفیت را داشته که با توجه به حجم 700 مگابایتی قابلیت ذخیره سازی انواع دیتا همچون : ویدیو ، آهنگ ، عکس و انواع فایل های نرم افزاری را دارد .

استفاده این سی دی خام در دو گروه پرینتیبل و قابل چاپ همچون CD خام های دکتر دیتا ، CD اورهد ، CD فینال پرینتیبل ، CD داپلیکو و CD ملودی  و در گروه چاپدار یا CD معمولی همچون CD فانشاین ،CD دکتر دیتا ، CD باجت ،CD ایپاک ، CD آریتا ، CD  فینال ، CD فینال طلایی و ... ارایه می گردد کیفیت و گرید بسته بندی این محصول در لول AA  قرار دارد که درجه کیفی AA سطح بالایی در تولیدات انواع لوح فشرده و دیسک خام به شمار می رود .

سی دی خام اپرو در باکس 50 عددی بصورت کیک باکس ارایه میگردد که وجود کیک باکس مانه از ورود گردو غبار بر سطح دیسک و از طرفی مانع ورود آسیب جدی به سطح دیسک از تولید تا مصرف را داشته و نیز بعد از استفاده و رایت شدن سی دی به عنوان یک محافظت کننده پک سی دی و به عنوان یک حامل مورد استاده قرار می گیرد .

خرید محصول سی دی خام اپرو باکس دار با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام و دی وی دی خام در تهران و شهرستان در آیتم سی دی دی خام اپرو باکس دار کارتن 600 عددی فراهم گردیده است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول سی دی خام اپرو باکس دار 50 عددی ( EPROدر دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است.

مشحصات لوح فشرده
نام محصول سی دی اپرو
نوع دیسک سی دی خام
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب