منو
Your Cart

انواع  دی وی دی خام پرینتیبل و چاپدار بصورت شیرینگ و باکس

فروش مستقیم دی وی دی خام پرینتیبل بصورت شیرینگ و باکس

  سازگار با اکثر دستگاه های پخش و ذخیره سازی دی وی  دی می باشد هر دیسک قابلیت ذخیره سازی با ظرفیت 4.7Gb  اطلاعات ( موسیقی، ویدئو و یا سایر اطلاعات) را دارد.این دی وی  دی دارای حداکثر سرعت ذخیره سازی(رایت) 16x است و مناسب برای ذخیره سازی فیلم، موسیقی عکس و دیگراطلاعات،با تمامی فرمت ها می باشد.

پرینتیبل : به نوعی از دی وی دی ها اطلاق میشود که قابلیت چاپ بروی دی وی دی را دارد .

از بهترین نوع دی وی دی ایرانی پرینتیبل به نوع دی وی دی فینال می توان اشاره کرده که جزو بهترین نوع از د یوی دی های ایرانی به شمار می رود و در نوع دی وی دی خارجی که تایوانی ،هندی و اماراتی وارد و در بازار به فروش میرسد به برندهای دی وی دی پرینتیبل  پریننکو و دی وی دی پرینتیبل Bingo  می توان اشاره کرد که بهترین نوع دی وی دی حال حاضر موجود در بازار می باشد .

Brand: باجت مدل: DVD خام باجت
دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی (BUDGET): دی وی دی باجت قرمز با درجه کیفی و گرید AA  دربین محصولات CD خام و DVD خام کیفیت بسیاربالایی را داشته و این دیسک با سازگاری با انواع دستگاه های اجرا کننده و رایت دی وی دی وقابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت انواع فایل ویدیو ، عکس ، نرم ..
2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,450 تومان
Brand: باجت مدل: DVD باجت مشکی
دی وی دی باجت مشکی باکس دار 50 عددی (BUDGET): محصول دی وی دی باجت مشکی همانند محصول مشابه این برند دی وی دی خام باجت قرمز با کیفیت و گرید AA در محصولات سی دی خام و دی وی دی خام بوده که سازگار با دستگاه های رایت سی دی و رایت دی وی دی و قابلیت رایت محتوی تا حجم 4.7 گیگ از انواع فایل های مختلف ویدیو..
2,630 تومان
قیمت بدون مالیات:2,630 تومان
Brand: بینگو مدل: DVD حام بینگو
دی وی دی بینگو باکس دار 50 عددی (BINGO):  دی وی دی بینگو چاپدار باکس 50 عددی از سری محصولات با کیفیت و گرید AAA در دسته بندی محصولات دی وی دی خارجی بوده که با سازگاری تمام با دستگاه های پخش و رایت DVD و ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت از انواع فرمت های مختلف ویدیو ، عکس ، نرم اف..
2,950 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine)
جدید -4 %
Brand: فینال مدل: DVD خام فانشاین
دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine) :  دی وی دی خام فانشاین با کیفیت در تولیدات دی وی دی خام و سازگار با انواع دستگاه های رایت و پخش که قابلیت رایت انواع اطلاعات از قبیل : دیتا ، عکس ، ویدیو و فیلم و انواع نرم افزار را داشته و در کیک باکس 50 عددی بصورت باکس دار ارایه می گردد . ..
2,150 تومان 2,240 تومان
قیمت بدون مالیات:2,150 تومان
Brand: دکتر دیتا مدل: DVD خام دکتر دیتا
دی وی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی (Dr.Data): دی وی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی با کیفیت و گرید AA  در تولیدات CD خام و DVD خام کیفیت بالایی از تولید بوده که دیسک دی وی دی Dr.Data با ظرفیت رایت DVD  از انواع اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ از بهترین برند های تولید DVD خام محسوب می شود که امکا..
2,480 تومان 2,690 تومان
قیمت بدون مالیات:2,480 تومان
Brand: فینال مدل: DVD فینال
دی وی دی فینال باکس دار 50 عددی ( FINAL): دی وی دی فینال سازگار با انوع دستگاه های پخش و قابل رایت با انواع رایتر های موجود در بازار که از درجه کیفی گرید AA  برخوردار بوده و قابلیت ذخیره سازی اطلاعاتی همچون : ویدیو ، فایل های دیتا ، عکس و انواع نرم افزار های مختلف و همچنین بسیار مطلوب رایت ا..
2,550 تومان 2,690 تومان
قیمت بدون مالیات:2,550 تومان
دی وی دی پرینتیبل دی وی دی پرینتیبل
ناموجود
مدل: DVD پرینتیبل ایرانی
دی وی دی پرینتیبل گرید B : از سری محصولات درجه 2 قابل ارایه که بصورت پرینتیبل تولید و عرضه می گردد محصول دی وی دی پرینتیبل ایرانی می باشد که بصورت پک 50 عددی شیرینگ و با درجه کیفی گرید B عرضه می گردد و همانند دیسک های مختلف دیگر از نوع DVD با ظرفیت رایت 4.7 گیگ و قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات ا..
2,270 تومان
قیمت بدون مالیات:2,270 تومان
Brand: بینگو مدل: DVD پرینتیبل خارجی
دی وی دی پرینتیبل بینگو باکس 50 عددی (BINGO) : دی وی دی پرینتیبل خارجی برند بینگو ( BINGO ) یکی از محصولات با درجه کیفی AAA که جزو محصولات وارداتی کشور تایوان بوده و با توجه به کیفیت بالای این دی وی دی خام در رایت و چاپ بهترین برند خارجی موجود در بازار DVD خام و مخصوصا در بین محصولات پرینتیبل یا ..
3,150 تومان
قیمت بدون مالیات:3,150 تومان
Brand: داپلیکو مدل: DVD پرینتیبل داپلیکو
دی وی دی پرینتیبل داپلیکو باکس 50 عددی (Duplico) : DVD داپلیکو  پرینتیبل که قابلیت چاپ در این دیسک فراهم می باشد به عنوان یک دی وی دی با کیفیت ویکی از بهترین برند های تولیدی در زمینه DVD های قابل چاپ که درجه کیفی و گرید AA را در محصولات خود داشته سازگاری بالایی در رایتر های مختلف جهت رایت و ..
2,580 تومان 2,630 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580 تومان
Brand: فینال مدل: DVD پرینتیبل فینال
دی وی دی پرینتیبل فینال باکس دار 50 عددی (Final): محصول DVD  فینال پرینتیبل سازگار با انواع دستگاه های پخش و اجرا کننده  دیسک بوده و با امکان ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4/7 گیگابایت یک از بهترین مارک های دی وی دی خام در بین محصولات پرینتیبل و یا dvd قاب چاپ به شمار می رود که با سطح پرینت..
2,730 تومان
قیمت بدون مالیات:2,730 تومان
مدل: DVD پرینتیبل ناین
دی وی دی پرینتیبل ناین 9 گیگ ( T-GATE): دی وی دی ناین با ظرفیت رایت 8/5 گیگ بایت از انواع اطلاعات بصورت : ویدیو ، نرم افزار ، عکس و انواع فرمت های قابل ذخیره سازی یکی از بهترین برند های دی وی دی خام پرنتیبل مدل 9 گیگ به شمار می رود این دیسک با حداکثر سرعت رایت 16X در رایت به عنوان یکی از بهترین ب..
5,300 تومان
قیمت بدون مالیات:5,300 تومان
مدل: DVD پرینتیبل پرینکو
دی وی دی پرینکو پرینتیبل باکس دار 50 عددی ( PRINCO ): دی وی دی پرینکو پرینتیبل با قابلیت چاپ مستقیم و ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت با کیفیت ترین دی وی دی موجود در بازار می باشد که ارایه این محصول بصورت باکس دار 50 عددی ارایه می گردد و قابلیت رایت اطلاعاتی همچون ویدیو ، دیتا ، عکس ، آهنگ..
3,750 تومان
قیمت بدون مالیات:3,750 تومان
نمايش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)