منو
Your Cart

فروش  عمده انواع دی وی دی خام چاپدار و معمولی

فروش  عمده انواع دی وی دی خام چاپدار و معمولی : 

محصولات دی وی دی خام سازگار با انواع دستگاه هایرایت و پخش دی وی ی که بصورت استاندارد در نوع محصولات دی وی دی خام 4/7 گیگ و انواع دی وی دی خام ناین با ظرفیت 8/5 گیگ جهت رایت انواع فایل اعم از ویدیو ، نرم افزار ، انواع دیتا و سایر فایل ها با قابلیت ذخیره سازی مورد استفاده قرار می گیرد .

از محصولات ارایه شده در زمینه انواع دی وی دی خام  که بصورت باکس دار و با کیفیت ارایه می گردد و مورد استفاده انواع سازمان ها و اداره جات مختلف بوده می توان به برند های مختلف DVD خام همچون : فینال FINAL , دکتر دیتا Dr.Data , باجت BUDGET , آریتا ARITA , داپلیکو DUPLICO, اورهد Overhed , فانشاین Funshain از سری دیسک های ایرانی و در نوع خارجی به دیسک هایی همچون : پرینکو PRINCO , بینگو BINGO و انواع برند های مختلف قابل ارایه در این فروشگاه اشاره کرد .

قابل ذکر می باشد کلیه محصولات ارایه شده در این فروشگاه با هدف خرید خرد و خرید عمده برای مشتریان بصورت کارتن 600 عددی و پک 50 عددی ارایه می گردد که در ارایه محصولات مختلف با برند های مختلف و نسبت به نوع بسته بندی شیرینگ و باکس و تعداد در کارتن مشخص هر محصول در بخش توضیحات هر محصول ارایه شده است .

در صورت عدم موجودی در هر یک از کالا با تماس تلفنی با پشتیبان سایت در صورت امکان شارژ محصول مورد نظر در کمترین زمان ممکنه شارژ و قابل خریداری برای شما مشتریان می باشد .

Brand: باجت مدل: DVD خام باجت
دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی (BUDGET): دی وی دی باجت قرمز با درجه کیفی و گرید AA  دربین محصولات CD خام و DVD خام کیفیت بسیاربالایی را داشته و این دیسک با سازگاری با انواع دستگاه های اجرا کننده و رایت دی وی دی وقابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت انواع فایل ویدیو ، عکس ، نرم ..
2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,450 تومان
Brand: باجت مدل: DVD باجت مشکی
دی وی دی باجت مشکی باکس دار 50 عددی (BUDGET): محصول دی وی دی باجت مشکی همانند محصول مشابه این برند دی وی دی خام باجت قرمز با کیفیت و گرید AA در محصولات سی دی خام و دی وی دی خام بوده که سازگار با دستگاه های رایت سی دی و رایت دی وی دی و قابلیت رایت محتوی تا حجم 4.7 گیگ از انواع فایل های مختلف ویدیو..
2,630 تومان
قیمت بدون مالیات:2,630 تومان
Brand: بینگو مدل: DVD حام بینگو
دی وی دی بینگو باکس دار 50 عددی (BINGO):  دی وی دی بینگو چاپدار باکس 50 عددی از سری محصولات با کیفیت و گرید AAA در دسته بندی محصولات دی وی دی خارجی بوده که با سازگاری تمام با دستگاه های پخش و رایت DVD و ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ بایت از انواع فرمت های مختلف ویدیو ، عکس ، نرم اف..
2,950 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine)
جدید -4 %
Brand: فینال مدل: DVD خام فانشاین
دی وی دی خام فانشاین باکسدار 50 عددی ( Funshine) :  دی وی دی خام فانشاین با کیفیت در تولیدات دی وی دی خام و سازگار با انواع دستگاه های رایت و پخش که قابلیت رایت انواع اطلاعات از قبیل : دیتا ، عکس ، ویدیو و فیلم و انواع نرم افزار را داشته و در کیک باکس 50 عددی بصورت باکس دار ارایه می گردد . ..
2,150 تومان 2,240 تومان
قیمت بدون مالیات:2,150 تومان
Brand: دکتر دیتا مدل: DVD خام دکتر دیتا
دی وی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی (Dr.Data): دی وی دی دکتر دیتا باکس دار 50 عددی با کیفیت و گرید AA  در تولیدات CD خام و DVD خام کیفیت بالایی از تولید بوده که دیسک دی وی دی Dr.Data با ظرفیت رایت DVD  از انواع اطلاعات تا حجم 4.7 گیگ از بهترین برند های تولید DVD خام محسوب می شود که امکا..
2,480 تومان 2,690 تومان
قیمت بدون مالیات:2,480 تومان
Brand: فینال مدل: DVD فینال
دی وی دی فینال باکس دار 50 عددی ( FINAL): دی وی دی فینال سازگار با انوع دستگاه های پخش و قابل رایت با انواع رایتر های موجود در بازار که از درجه کیفی گرید AA  برخوردار بوده و قابلیت ذخیره سازی اطلاعاتی همچون : ویدیو ، فایل های دیتا ، عکس و انواع نرم افزار های مختلف و همچنین بسیار مطلوب رایت ا..
2,550 تومان 2,690 تومان
قیمت بدون مالیات:2,550 تومان
Brand: باجت مدل: DVD خام باجت قرمز
دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی (BUDGET): فروش عمده دی وی دی خام باجت بصورت کارتنی و 600 عددی  با کیفیت و گرید AA و سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت سی دی با ظرفیت حجم 4.7 گیگ بایت و همچنین حجم رایتی ویدیو به مدت 120 دفیفه از بهترین محصولات DVD خام در بین لوح های فشرده به شمار می رود ..
2,420 تومان
قیمت بدون مالیات:2,420 تومان
Brand: باجت مدل: DVD باجت مشکی
دی وی دی باجت مشکی کارتن 600 عددی (BUDGET) : فروش عمده دی وی دی خام باجت مشکی بصورت کارتنی و در ظریب حداقل 600 عدد جهت خریداران عمده سی دی خام و دی وی دی خام با کیفیت و گرید AA در توایدات CD خام و DVD خام با قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل رایت فایل های آموزشی ، رایت انواع نرم افزار ، رای..
2,650 تومان
قیمت بدون مالیات:2,650 تومان
Brand: دکتر دیتا مدل: DVD خام دکتر دیتا
دی وی دی دکتر دیتا کارتن 600 عددی  (Dr.Data) : دی وی دی خام دکتر دیتا سازگار با انواع دستگاه های اجرا و رایت دی وی دی با گنجایش و ظرفیت 4.7 گیگا بایت در بین محصولات CD خام و DVD خام کییت و گرید AA را داشته که این محصول با امکان ذخیره سازی انواع اطلاعات و فرمت های مختلف همچون : ویدیو ، آهنگ ،..
2,400 تومان
قیمت بدون مالیات:2,400 تومان
Brand: فینال مدل: DVD فینال
دی وی دی فینال کارتن 600 عددی  (FINAL): دی وی دی فینال باکس دار سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت دی وی دی با  کیفیت گرید AA  در تولیدات CD خام و DVD خام محسوب می شود که بصورت کیک باکس در کارتن به تعداد 600 حلقه و 12 پک  50 تایی بوده که با قابلیت ذخیره سازی اطلاعات تا 4.7 ..
2,450 تومان 2,580 تومان
قیمت بدون مالیات:2,450 تومان
نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)