منو
Your Cart

دی وی دی باجت مشکی کارتن 600 عددی

فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
فروش عمده دی وی دی باجت مشکی
دی وی دی باجت مشکی کارتن 600 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: DVD باجت مشکی
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: کارتن
محصولات فروخته شده: 0
محصولات بازدید شده: 168
2,850 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,850 تومان
این کالا دارای حداقل 600 خرید می باشد.

دی وی دی باجت مشکی کارتن 600 عددی (BUDGET) :

فروش عمده دی وی دی خام باجت مشکی بصورت کارتنی و در ظریب حداقل 600 عدد جهت خریداران عمده سی دی خام و دی وی دی خام با کیفیت و گرید AA در توایدات CD خام و DVD خام با قابلیت ذخیره سازی انواع اطلاعات از قبیل رایت فایل های آموزشی ، رایت انواع نرم افزار ، رایت انواع عکس و ویدیو با ظرفیت 4.7 گیگ بایت را دارد .

از محصولات مشابه در زمینه DVD می توان به محصول دی وی دی خام دکتر دیتا باکس دار ، دی وی دی خام باجت قرمز باکس دار ، دی وی دی فینال باکس دار 50 عددی و در نوع پرینتیبل دی وی دی خام به برند های داپلیکو منفی با سرعت 16X  و باکس دار و در نهایت محصول دی وی دی فینال پرینت می که بصورت باکس دار می باشد می توان اشاره کرد که کلیه محصولات مشابه از کیفیت بالایی در رایت و در موارد پرینتیبل نیز با قابلیت چاپ ارایه گردیده است .

دی وی دی باجت مشکی با توجه به  مقالات ارایه شده مبنی بر این محصول از طرف برند باجت محصولی با کیفیت تر و با طول عمر بالاتری نسبت به محصول مشابه باجت قرمز می باشد و با توجه به فرمت این دیسک که بصورت منفی تولید می گردد سازگاری کامل تری نسبت به اجرا شدن دی وی دی  در پلیر های محتلف را داراست .

فروش محصول دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی جهت رفاه خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام در تهران و شهرستان ها می باشد که با خرید عمده تخفیفات بیشتر لحاظ گردیده و به قیمت عمده محاسبه می شود جهت خرید مشتریان در تعداد کمتر بصورت حدقل 50 عددی با تخفیفات ویژه در آیتم "دی وی دی باجت مشکی باکس دار 50 عددی" فراهم گردیده است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول دی وی دی باجت  مشکی کارتن 600 عددی (BUDGET) در دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است .

 

مشحصات لوح فشرده
نام محصول دی وی دی خام باجت مشکی
نوع دیسک دی وی دی خام (DVD_R)
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب