منو
Your Cart

دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی

دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
-2 %
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز 
دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: DVD خام باجت قرمز
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: کارتن
محصولات فروخته شده: 0
محصولات بازدید شده: 193
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,720 تومان
2,780 تومان
قیمت بدون مالیات: 2,720 تومان
این کالا دارای حداقل 600 خرید می باشد.

دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی (BUDGET):

فروش عمده دی وی دی خام باجت بصورت کارتنی و 600 عددی  با کیفیت و گرید AA و سازگار با انواع دستگاه های پخش و رایت سی دی با ظرفیت حجم 4.7 گیگ بایت و همچنین حجم رایتی ویدیو به مدت 120 دفیفه از بهترین محصولات DVD خام در بین لوح های فشرده به شمار می رود .

این محصول بصورت باکس 50 عددی به جهت عدم ورود گرد و غبار از زمان تولید در کارخانه دی وی دی خام تا رسیدن به دست مصرف کننده ارایه می گردد که امر باکس دار بودن این لوح فشرده یکی از محسنات خوب در بسته بندی دی وی دی خام باجت به شمار می رود قابل ذکر است که عنوان شود این برند با تنوع تولید در دیسک های خام مخصوصا دی وی دی که بصورت دی وی دی باجت مشکی ارایه می شود یکی از برند های خوب در تولید دی وی دی خام به شمار می رود .

از محصولات مشابه تولیدی در محصولات لوح فشرده می توان به برند دکتر دیتا ، فینال ، آریتا و داپلیکو نام بد که در تولیدات دی وی دیاز کیفیت های مختلف گرید A تا گرید AAA بصورت های مختلف بسته بندی و تولید گردیده که در کنار این محصول به بازار ارایه می شود .

فروش محصول دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی جهت رفاه خریداران عمده و همکاران پخش سی دی خام در تهران و شهرستان ها می باشد که با خرید عمده تخفیفات بیشتر لحاظ گردیده و به قیمت عمده محاسبه می شود جهت خرید مشتریان در تعداد کمتر بصورت حدقل 50 عددی با تخفیفات ویژه در آیتم "دی وی دی باجت قرمز باکس دار 50 عددی" فراهم گردیده است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول دی وی دی باجت قرمز کارتن 600 عددی (BUDGET) در دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است .

مشحصات لوح فشرده
نام محصول دی وی دی خام باجت قرمز
نوع دیسک دی وی دی خام (DVD_R)
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی کیک باکس
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده ندارد
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب