منو
Your Cart

لیبل و کاغذ فتوگلاسه MyOne

Brand: MyOne مدل: دکمه اسفنجی سی دی
دکمه اسفنجی سی دی  : دکمه اسفنجی سی دی یا فوم نگهدارنده سی دی  که  در برگه های 40 عددی قابل ارایه می باشد این دکمه ها بصورت پشت  چسب دار بوده  که  امکان  چسباندن سی دی  و  دی وی دی مورد نظرخود رابروی سطوح مختلف می دهد که در رنگهای سفید و..
8,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل سی دی براق
لیبل پشت چسب دار سی دی  بصورت براق برند MyOne:  لیبل سی دی یا برچسب سی دی که بصورت پشت چسب دار بوده و قابلیت چاپ با دستگاه های چاپ سی دی بصورت جوهر افشان را داشته بصورت نیم تیغ  جهت مصارف اداری و مصارف خانگی ارایه می شود . لیبل سی دی براق برند MyOne از سری محصولات با ک..
110,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل سی دی مات
لیبل سی دی پشت چسب دار مات  برند MyOne: لیبل سی دی یا برچسب سی دی که قابلیت پشت چسب دار بودن این لیبل باعث شدن با کندن لیبل  سی دی و چسباندن روی سی دی های معمولی قابلیت چاپ برای سی دی های معمولی فراهم شود که استفاده از لیبل در این مجموعه به دو صورت لیبل سی دی خام و لیبل سی دی چاپ ش..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل مینی سی دی
لیبل مینی سی دی براق Myone: لیبل مینی سی دی که با توجه به عدم وجود مینی سی دی پرینتیبل و یا مینی دی وی دی پرینتیبل ارایه می گردد با کیفیت در جذب مرکب و قابلیت پشت چسب دار بودن کنده شده و بر سطح mini CD , mini DVD نصب می گردد. بسته بندی لیبل MINI CD  برخلاف بسته های لیبل سی دی بصورت تک بود..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 5 سانتی
برچسب پلمپ با قطر 5 سانتی متر (MYONE) : لیبل پلمپ شیشه ای و ترانسپارنت جهت بسته بندی قاب سی دی ، قاب دی وی دی و تولید پکیج های نرم افزاری و در سیتم تولیدات انواع محصولات مختلف جهت پلمپ درب جعبه بصورت شیشه ای و با قطر 5 سانتی متر این محصول که از محصولات برند Myone  می باشد ارایه می گردد ..
150 تومان
قیمت بدون مالیات:150 تومان
Brand: MyOne مدل: فتوگلاسه 115 گرم
کاغذ فتوگلاسه 115 گرم برند  Myone: کاغذ فتوگلاسه با کیفیت و جذب بالای مرکب ازسری محصولات ارایه شده در زمینه استفاده در چاپ کاور قاب دی وی دی و چاپ کاور قاب سی دی با قابلیت چاپ توسط دستگاه های مختلف جوهر افشان : کانن ، اپسون اپ پی و ،،، که بصورت کاغذ براق بوده و بعد از چاپ مرکب پخش نمی شود . ..
74,000 تومان
قیمت بدون مالیات:74,000 تومان
Brand: MyOne مدل: فتوگلاسه 115 گرم
کاغذ فتوگلاسه براق 115 گرم ملودی (MELODY): کاغذ فتوگلاسه 115 گرم براق برند ملودی از محصولات ارایه شده در زمینه کاغذ های مخصوص چاپ عکس بوده که با گرماژ 115 گرم و 150 گرم که در این فروشگاه جهت استفاده مشتریان جهت چاپ کاور قاب دی وی دی و چاپ کاور قاب سی دی ارایه می گردد . کاغذ فتوگلاسه ملودی..
75,000 تومان
قیمت بدون مالیات:75,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)