منو
Your Cart

چاپ و رایت مینی سی دی

چاپ و رایت مینی سی دی : 

ارایه خدمات چاپ و رایت مینی سی دی با توجه به کوچک بودن و فانتزی بودن این دیسک مصارف زیادی را  در محتوی هایی که حجمی کمتر از 220 مگ را داشته مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی از مصارف بالای این دیسک در تولید انواع درایور های  سخت افزاری و دوربین های فیلم برداری می باشد .

ارایه خدمات چاپ و رایت مینی سی دی بروی  مینیCD های پرینتیبل قابل انجام و ارایه می گردد و چاپ دیجیتال این محصول همانند چاپ سی دی و چاپ دی وی دی بصورت مستقیم با سیتم چاپ هشت رنگ دیجیتال انجام می گیرد و رایت این مینی سی دی هم هماندد رایت CD و رایت DVD بوسیله دستگاه های رایت و به شرط محتوی سالم بروی مینی سی دی انجام می گردد . 

تمامی روند های چاپ و رایت سی دی و چاپ و رایت دی وی دی به شیوه های دیجیتال مبنی بر خدمات یکسان بوده و دیسک مورد استفاده نیز از برند های معتبری که در رده تولید کنندگان مینی سی دی می باشد تهیه و خدمات انجام می گیرد ولی با توجه به شرایط حال حاضر و عدم موجود این محصول بصورت پرینتیبل از شیوه استمپری در ارایه این خدمت بصورت تولید استمپری مینی سی دی فقط در تیراژ های بالا ارایه می شود . 

جهت دریافت تعرفه و قیمت خدمات در این زمینه از صفحه تولید استمپری مینی دیسک ها در درسته بندی تولید استمپری مراجعه نمایید یا از طریق راه های تماس با ما در ارتباط باشید و از کم و کیف و دریافت و ارایه خدمات ما در این زمینه تماس حاصل نمایید .

قابل ذکر می باشد از سری محصولات قابل ارایه در این زمینه به لحاظ خدمات مینی سی دی محصول لیبل مینی سی دی بصورت خام جهت انجام در سفارشات پایین و جایگزینی انواع سی دی های پرینتیبل به مدت محدود بجای مینی سی دی قابل ارایه می باشد که در ادامه صفحه پیوست می گردد .

 


 

Brand: سونی مدل: CD خام سونی
سی دی خام سونی شیرینگ 50 عددی (SONY): سی دی خام سونی با محبوبیت و قدمت بالا در تولیدات سی دی خام در دنیا می باشد که با ظرفیت رایت تا حجم 700 مگ بایت از انواع فرمت های مختلف : آهنگ ، ویدیو ، عکس ، نرم افزار و دیگر فایل ها که قابلیت ذخیره سازی را داشته و بطور پیشفرض با قابلیت ذخیره سازی ویدیو تا 80..
2,850 تومان 2,870 تومان
قیمت بدون مالیات:2,850 تومان
Brand: فینال مدل: CD فینال 10 عددی
سی دی خام فینال بسته 10 عددی (FINAL ): سی دی خام فینال 10 عددی که با کیفیت بالا در تولید و دریافت گرید AA در تولیدات سی دی خام و دی وی دی خام برند فینال می باشد با سازگاری تمام با دستگاه های پخش و رایت سی دی در بسته بندی کیک باکس 10 عددی ارایه می گردد این محصول با توجه به کیفیت بالا در تولید یکی ..
3,380 تومان
قیمت بدون مالیات:3,380 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل مینی سی دی
لیبل مینی سی دی براق Myone: لیبل مینی سی دی که با توجه به عدم وجود مینی سی دی پرینتیبل و یا مینی دی وی دی پرینتیبل ارایه می گردد با کیفیت در جذب مرکب و قابلیت پشت چسب دار بودن کنده شده و بر سطح mini CD , mini DVD نصب می گردد. بسته بندی لیبل MINI CD  برخلاف بسته های لیبل سی دی بصورت تک بود..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)