منو
Your Cart

فروش و عرضه  لیبل پشت چسب دار سی دی 

فروش و عرضه  لیبل پشت چسب دار سی دی :

 لیبل سی دی های ارایه شده در این مجموعه به دو صورت خام و چاپ شده ارایه می شود که در نوع خام بصورت پشت چسب دار بوده و به دو صورت  لیبل سی دی مات و لیبل سی دی براق ارایه میگردد که شیوه مصرف معمولا به دو صورت انجام میگیرد یا بروی سی دی ها چسبیده می شود و  بعد با  استفاده از دستگاههای چاپ سی دی که قابلیت چاپ بروی سی دی را داشته چاپ می شود که به جای این شیوه این مجموعه استفاده از CD خام پرینتیبل را پیشنهاد می کنیم  و در نوع دوم چاپ لیبل ها بصورت ورق یا برگه ای که هر برگ شامل دو لیبل می باشد دردستگاههای چاپ روی کاغذ گذاشته و با  مشخص کردن نقاط دقیق چاپ بروی لیبل چاپ انجام شده و بعد بر سطح سی دی یا دی وی دی چسبانده میشود .

در این روش چسباندن این لیبل ها نیازمند مهارت بالایی  می باشد، که دقیق  تنظیم و بعد چسبانده شود که اگر در غیر این صورت  بعد از رایت کردن در زمان اجرا CD یا   DVD  لیبل خورده دچار مشکل و یا به اصطلاح آمبالانس می شودو در اجرای سی دی شاهد قطع ووصل شدن یا صد های عجیب در درایو می شودو باعث درست اجرا نشدن دیسکت می شوید و در نوع دوم  ارایه لیبل ها  در این مجموعه ارایه بصورت چاپ شده است  که در تیراژ  1000  عددی  با  در نظر گرفت زمان یک هفته الی 10 روز قابل ارایه می باشد که جهت دریافت قیمت با مجموعه تماس حاصل فرمایید.

لیبل سی دی براق  MyOne لیبل سی دی براق  MyOne
جدید -19 %
Brand: MyOne مدل: لیبل سی دی براق
لیبل پشت چسب دار سی دی  بصورت براق برند MyOne:  لیبل سی دی یا برچسب سی دی که بصورت پشت چسب دار بوده و قابلیت چاپ با دستگاه های چاپ سی دی بصورت جوهر افشان را داشته بصورت نیم تیغ  جهت مصارف اداری و مصارف خانگی ارایه می شود . لیبل سی دی براق برند MyOne از سری محصولات با ک..
110,000 تومان 135,000 تومان
قیمت بدون مالیات:110,000 تومان
مدل: لیبل سی دی WWM
لیبل سی دی براق برند wwm :  لیبل سی دی براق برند WWM  از سری محصولات تولیدی در زمینه انواع لیبل CD و لیبل DVD  با قابلیت جذب بالای مرکب در دستگاه های جوهر افشان جهت چاپ و چسباندن روی سی دی می باشد که بصورت عمده در کنار سایر برند های تولید کننده لیبل سی دی و لیبل دی وی دی ارایه می گ..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل سی دی مات
لیبل سی دی پشت چسب دار مات  برند MyOne: لیبل سی دی یا برچسب سی دی که قابلیت پشت چسب دار بودن این لیبل باعث شدن با کندن لیبل  سی دی و چسباندن روی سی دی های معمولی قابلیت چاپ برای سی دی های معمولی فراهم شود که استفاده از لیبل در این مجموعه به دو صورت لیبل سی دی خام و لیبل سی دی چاپ ش..
95,000 تومان
قیمت بدون مالیات:95,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل مینی سی دی
لیبل مینی سی دی براق Myone: لیبل مینی سی دی که با توجه به عدم وجود مینی سی دی پرینتیبل و یا مینی دی وی دی پرینتیبل ارایه می گردد با کیفیت در جذب مرکب و قابلیت پشت چسب دار بودن کنده شده و بر سطح mini CD , mini DVD نصب می گردد. بسته بندی لیبل MINI CD  برخلاف بسته های لیبل سی دی بصورت تک بود..
25,000 تومان
قیمت بدون مالیات:25,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE) لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE)
جدید -13 %
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 5 سانتی
برچسب پلمپ با قطر 5 سانتی متر (MYONE) : لیبل پلمپ شیشه ای و ترانسپارنت جهت بسته بندی قاب سی دی ، قاب دی وی دی و تولید پکیج های نرم افزاری و در سیتم تولیدات انواع محصولات مختلف جهت پلمپ درب جعبه بصورت شیشه ای و با قطر 5 سانتی متر این محصول که از محصولات برند Myone  می باشد ارایه می گردد ..
130 تومان 150 تومان
قیمت بدون مالیات:130 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)