منو
Your Cart

ملزومات چاپ سی دی

ملزومات و لوازم جانبی خدمات چاپ سی دی و دی وی دی : 

از سری محصولات و لازمه خدمات چاپ و تکثیر سی دی و خدمات چاپ و تکثیر دی وی دی می توان به انواع فوم سی دی یا دکمه سی دی ( فوم نگدارنده سی دی  یا دکمه پشت چسب دار سی دی ) ، ماژیک سی دی در برند های مختلف بصورت یک سره و بصورت دو سر اشره کرد که با توجه به ثبت سفارشات انواع سی دی خام و دی وی دی خام ارایه می گردد .

فوم نگهدارنده سی دی : 

دکمه اسفنجی سی دی یا فوم نگهدارنده سی دی که در برگه های 180 عددی قابل ارایه می باشد این دکمه ها بصورت پشت چسب دار بوده که امکان چسباندن سی دی و دی وی دی مورد نظر خود را بروی سطوح مختلف می دهدکه در رنگهای سفید و مشکی تولید می شود که در بازار به اسم های فوم سی دی یا دکمه اسفنجی ، فوم نگدارنده سی دی  یا دکمه پشت چسب دار سی دی و دی وی دی مرسوم و قابل عرضه می باشد .

ماژیک سی دی و دی وی دی : 

ماژیک سی دی یکی از محصولات مصرفی در بین مشتریان به احتساب مصرف بالای سی دی ها و دی وی دی ها مورد استفاده قرار می گیرد . ماژیک سی دی به جهت نوشتن بروی انواع CD و DVD به جهت بایگانی و یا یاداشت محتوی داخل سی دی مورد استفاده قرارمی گیرد که این محصول با توجه به سفارشات متععد مشتریان و درخواست موجودی این محصول به سبد فروش این فروشگاه اضافه گردید تا مشتریان و متقاضیان انواع سی دی خام و دی وی دی خام به جهت تکمیل محصولات مصرفی سی دی و دی وی دی خام که نیاز مبرم به ماژیک سی دی را دشته  در همین فروشگاه  تهیه نمایند .

Brand: MyOne مدل: دکمه اسفنجی سی دی
دکمه اسفنجی سی دی  : دکمه اسفنجی سی دی یا فوم نگهدارنده سی دی  که  در برگه های 40 عددی قابل ارایه می باشد این دکمه ها بصورت پشت  چسب دار بوده  که  امکان  چسباندن سی دی  و  دی وی دی مورد نظرخود رابروی سطوح مختلف می دهد که در رنگهای سفید و..
8,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,000 تومان
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE) لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE)
جدید -13 %
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 5 سانتی
برچسب پلمپ با قطر 5 سانتی متر (MYONE) : لیبل پلمپ شیشه ای و ترانسپارنت جهت بسته بندی قاب سی دی ، قاب دی وی دی و تولید پکیج های نرم افزاری و در سیتم تولیدات انواع محصولات مختلف جهت پلمپ درب جعبه بصورت شیشه ای و با قطر 5 سانتی متر این محصول که از محصولات برند Myone  می باشد ارایه می گردد ..
130 تومان 150 تومان
قیمت بدون مالیات:130 تومان
Brand: SuperBrand مدل: ماژیک سی دی
ماژیک سی دی و دی وی دی : ماژیک سی دی یکی از محصولات مصرفی در بین مشتریان به احتساب مصرف بالای سی دی ها و دی وی دی ها مورد استفاده قرار می گیرد . ماژیک سی دی به جهت نوشتن بروی انواع CD و DVD به جهت بایگانی و یا یاداشت محتوی داخل سی دی مورد استفاده قرارمی گیرد که این محصول با توجه به سفارشات م..
6,900 تومان
قیمت بدون مالیات:6,900 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)