منو
Your Cart

لیبل و برچسب پلمپ

لیبل پلمپ شیشه ای جهت انواع بسته بندی : 

استفاده از لیبل پلمپ بصورت شیشه ای و ترانسپارنت بصورت گرد در انواع سایز های قطر 3 سانتی متری و 5 سانتی متری از محصولات ارایه شده جهت بسته بندی قاب سی دی ،قاب دی وی دی ،پاکت و سایر محصولات مختلف  لوازم های مختلف صنعتی ، هدایای تبلیغاتی و محصولات مختلف در بسته بندی های مختلف قرار می گیرد .

ارایه خدمات چاپ در این سری محصولات بصورت اختصاصی در رول  های مختلف در ابعاد مختلف و شکل های مختلف بصورت تک رنگ ، دورنگ ، سه رنگ و چهار رنگ قابل سفارش و چاپ می باشد که با توجه به نوع خدمات و رنگبندب محصولا بصورت قالب های مختلف در زمانبندی جهت ارایه به مشتریان قابل انجام و ارایه بوده که جهت ثبت سفارشات چاپی از طریق راه های ارتباطی با ما در ارتباط باشید .

Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 3 سانتی
لیبل پلمپ 3 سانتی متر (MYONE) : این محصول جهت بسته بندی درب قاب های سی دی و دی وی دی استفاده می گردد و عموما بصورت رول و بصورت شیت های 18500 عددی تولید می گردد که در این مجموعه چسب پلمپ ارایه شده بصورت رول بوده و در تعداد و بصورت خرد ارایه می گردد . چسب پلمپ که بصورت گرد برش خورده در بازر به ن..
65 تومان
قیمت بدون مالیات:65 تومان
لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE) لیبل پلمپ 5 سانتی متر (MYONE)
جدید -13 %
Brand: MyOne مدل: لیبل پلمپ 5 سانتی
برچسب پلمپ با قطر 5 سانتی متر (MYONE) : لیبل پلمپ شیشه ای و ترانسپارنت جهت بسته بندی قاب سی دی ، قاب دی وی دی و تولید پکیج های نرم افزاری و در سیتم تولیدات انواع محصولات مختلف جهت پلمپ درب جعبه بصورت شیشه ای و با قطر 5 سانتی متر این محصول که از محصولات برند Myone  می باشد ارایه می گردد ..
130 تومان 150 تومان
قیمت بدون مالیات:130 تومان
نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)