منو
Your Cart

خدمات چاپ و رایت CD و DVD

ارایه کلیه خدمات چاپ و رایت انواع CD و DVD : 

  در اين نوع و شیوه چاپ  ديسك هاي استفاده شده CD پرينتيبل بوده كه مستقيمأ از كارخانه هاي معتبر تهيه و با دستگاه تمام اتوماتيك كپي تراكس چاپي  8 رنگ معادل 4800Dpi را فراهم مي نمايد اين نوع چاپ به صورت Inkjet ميباشد.از مزيت هاي اين نوع چاپ و تکثیر CD درهر تيـرا‍‍ژ امكان پذير وسرعت تحويل سفارش به روز است.

خدمات چاپ و رایت CD,DVD  : 

  علاوه بر خدمات چاپ مستقیم بروی سی دی با  چاپ 8 رنگ و کیفیت 4800 DPI که از کیفیت بالایی در صنعت چاپ سی دی می باشد که با دستگاه های کپی تراکس در این مجموعه خدمات رایت و تکثیر انواع سی دی ها بصورت سفارشی در عناوین مختلف سی دی تبلیغاتی نمایشگاهی ، چاپ و رایت سی دی های آموزشی ، چاپ و رایت سی دی های نرم افزار ، چاپ و رایت سی دی های آهنگ و آلبوم های موسیقی ، چاپ و رایت سی دی معرفی محصولات مختلف صنعتی و غیره ، چاپ و رایت سی دی های همایش ها و ... قابل ارایه می باشد .

استفاده از شیوه دیجیتال در خدمات چاپ سی دی و چاپ دی وی دی  علاوه بر سرعت در سفارشات چاپی در کمترین زمان ممکنه  و قابلیت نمونه گیری طرح مشتریان می توان به تعداد سفارش در هر تیراژ اشاره کرد که این ممکن در سفارشات افست بصورت حداقل 1000 تایی و تعداد بالا قابل انجام و مقرون بصرفه بودنش می باشد که در سفارشات چاپ و رایت CD&DVD به شیوه دیجیتال با خداقل 1 عددی قابل انجام و ارایه می باشد .

از نکات بسیار مهم در زمینه چاپ و رایت CD و چاپ و رایت DVD به شیوه دیجیتال می توان به نوع دیسک استفاده شده در ارایه خدمات به مشتریان اشاره کرد که استفاده از دیسک های با گرید A و گرید AA  در سفارشات چاپی با توجه به خدمات اصلی این فروشگاه که علاوه بر فروش CD خام , DVD خام در زمینه تولید دیسک های نوری  نیز از خدمات این مجموعه می باشد در سفارش چاپ شما مشتریان استفاده از محصولات با درجه کیفی بالا بسیار با اهمیت می باشد .

در سفارشات رایت شده که محتوی از طرف شما مشتریان به جهت رایت یا دیسک  مادر ارایه می گردد مطابق سفارش محتوی بروی دیسک ها رایت شده و در موارد چاپ بعد از خدمات کامل چاپ و بسته بندی با رعایت تمامی موارد حفظ آثار و به عنوان یک مجموعه امین در محتوی های مختلف ارزشمند و تجاری  انجام و ارایه خدمات به بهترین نحو ارایه می گردد .

1- ثبت سفارشات چاپ و رایت دیسک ها بصورت تلفنی و با چک کردن موارد لازم در ارایه خدمات انجام می گیرد .

2-با توجه به شرایط ارایه شده در این حوزه خدمات و چاپ و رایت محتوی های مختلف لازمه خواندن کامل شرایط و قوانین می باشد .

3 -تاریخ تحویل سفارشات در زمینه چاپ و رایت سی دی به شیوه دیجیتال طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه پارساسی دی می باشد.

 

نمونه سفارشات در زمینه چاپ و رایت CD,DVD در پارسا سی دی : 

 

چاپ و تکثیر سی دی مداحی   چاپ و تکثیر سی دی آموزشی   چاپ سی دی مراکر درمانی    تولید استمپری ریاض النغم