منو
Your Cart

چاپ دیجیتال دی وی دی

چاپ دی وی دی ، تکثیر دی وی دی ،چاپ مستقیم رویDVD،لیبلDVD

   در اين نوع و شیوه چاپ  ديسك هاي استفاده شده DVD پرينتيبل بوده كه مستقيمأ از كارخانه هاي معتبر تهيه و با دستگاه تمام اتوماتیك كپي تراكس چاپي 8 رنگ معادل 4800Dpi را فراهم مي نمايداين نوع چاپ به صورت Inkjet ميباشد. ازمزيت هاي اين نوع چاپ و تکثیر dvd درهر تيـرا‍‍ژ امكان پذير وسرعت تحويل سفارش به روز است.

   در این شیوه چاپی بخاطر ضدآب نبودن دی وی دی  بعد از چاپDVD با استفاده از ماده ای به نام UV یک لایه بروی دی وی دی پوشش داده می شودکه بعد از چاپ روی دی وی دی ضد آب گردد و در دراز مدت دچار مشکل نشده و رنگ آن تثبیت شود.

مزيات اين چاپ : درهر تیـراژی ممکن است و سرعت تحويل سفارش به روز است. در این نوع چـاپ میتوان ازDVD پرینتیبل کف سفید و کف نقره ای (سیلور) استفاده کرد  که هرکدام به تفکیک ایرانی وخارجی هستند.

  دربحث تکثیر دی وی دی در سفارشات دیجیتال بوسیله دستگاههای تکثیر دی وی دی یا همان دابلیکیتور انجام می شود که روشی مناسب برای تکثیـر دی وی دی می باشدکه سرعت عمل این دستگاها باعث شده تا سفارشات بصورت تحویل روزانه مهیا گردد.  قابل ذکـرمی باشد که سفارشات ازطرف مشتریان هم بصورت چاپ مستقیم روی دی وی دی بصورت خـام جهت مصـارف یا بصورت پرشده یا همان رایت شده دراین مرکزقابل ثبت می باشد.

  نکته حائز اهمیت پیرامون اختلاف قیمت و تعرفه چاپ دی وی دی به لحاظ تعداد ، نوع چاپ و کیفیت چاپ متغییـر می باشد که در این میان هم جنس خام مصرفی بدون تاثیر نبوده و درقیمت نهایی تاثیر گذارمی باشد مجموعه پارساسی دی بادر نظر گرفتن کلیه این موارد با حداقل قیمت و حداکثر کیفیت آماده همکاری با شما مشتریان و همکاران این عرصه می باشد.

  در  پارســا سی دی ،DVD های مصرفی ایرانی و خارجی Graid A می باشندDVDهای خارجی هم  انواع مختلفی دارندکه باتفـاوت قیمت خیلی انــدکی  در بازار به فروش می رسد مطمئنآ DVD های خارجی ازنظــر کیفیت رایت و چاپ در اولویت قرار داشتـه و در برخی مـوارد با تولیـد استمپری CDو DVD نیز رقابت می نماید.

1 -انجام روکش لایه یوی در زمان ثبت سفارشات با درخواست انجام و هزینه اضافی در بر نخواهد داشت .

2 -زمان تحویل سفارشات خدمات یوی ساعت 17 الی 18 هر روز می باشد.  (ویژه همکاران)

3 -با توجه به نوسانات بازار از بروز بودن هزینه ها با مجموعه تماس حاصل فـرمـایید.

4 -تاریخ تحویل طبق فرم های واحد رزروارسیون مجمعوعه پارساسی دی می باشد.

 

نمونه خدمات ارایه شده در زمینه چاپ و تکثیر DVD : 

 

چاپ و رایت سی دی  چاپ دیجیتال دی وی دی    چاپ دیجیتال دی وی دی