منو
Your Cart

چاپ و رایت دی وی دی

چاپ و رایت دی وی دی به شیوه دیجیتال : 

خدمات چاپ دیجیتال و رایت انواع دی وی دی به شیوه دیجیتال یکی از سریعترین و با کیفیت ترین شیوه از چاپ و تکثیر DVD در کنار تولید استمپری DVD ،  چاپ افست DVD و چاپ سیلک دی وی دی محسوب می شود که استفاده از روش چاپ و رایت به شیوه دیجیتال امکان پذیر بودن تعداد سفارش در هر تعداد و عناوین محتلف و سرعت تحویل این شیوه چاپی به شمار می رود .

ارایه خدمات چاپ DVD با کیفیت چاپ با دستگاه های 8 رنگ و سرعت رایت 4X از خدمات قابل ارایه در این مجموعه می باشد که با دریافت طرح و لیبل DVD و دریافت محتوی مادر بصورت رایتی  انجام می گردد که خدمات رایت و تکثیر انواع سی دی ها بصورت سفارشی در عناوین مختلف چاپ و رایت دی وی دی تبلیغاتی نمایشگاهی ، چاپ و رایت دی وی دی آموزشی ، چاپ و رایت دی وی دی نرم افزار ، چاپ و رایت دی وی دی معرفی محصولات مختلف صنعتی و غیره ، چاپ و رایت دی وی دی همایش ها و ... قابل ارایه می باشد .

از نکات بسیار مهم در زمینه چاپ و رایت دی وی دی به شیوه دیجیتال می توان به نوع دیسک استفاده شده در ارایه خدمات به مشتریان اشاره کرد که استفاده از دیسک های با گرید A و گرید AA  در سفارشات چاپی با توجه به خدمات اصلی این فروشگاه که علاوه بر فروش DVD خام چاپدار و DVD پرینتیبل در زمینه تولید دیسک های نوری  نیز از خدمات این مجموعه می باشد در سفارش چاپ شما مشتریان استفاده از محصولات با درجه کیفی بالا بسیار با اهمیت می باشد .

در سفارشات رایت شده که محتوی از طرف شما مشتریان به جهت رایت یا دیسک  مادر ارایه می گردد مطابق سفارش محتوی بروی دیسک ها رایت شده و در موارد چاپ بعد از خدمات کامل چاپ و بسته بندی با رعایت تمامی موارد حفظ آثار و به عنوان یک مجموعه امین در محتوی های مختلف ارزشمند و تجاری  انجام و ارایه خدمات به بهترین نحو ارایه می گردد .

نکات مهم در ثبت سفارشات چاپ دی وی دی به شیوه دیجیتال :

1- ثبت سفارشات چاپ و رایت دیسک ها بصورت تلفنی و با چک کردن موارد لازم در ارایه خدمات انجام می گیرد .

2-با توجه به شرایط ارایه شده در این حوزه خدمات و چاپ و رایت محتوی های مختلف لازمه خواندن کامل شرایط و قوانین می باشد .

3 -تاریخ تحویل سفارشات در زمینه چاپ و رایت سی دی به شیوه دیجیتال طبق فرم های واحد رزروارسیون مجموعه پارساسی دی می باشد.

نمونه سفارشات در زمینه چاپ و رایت DVD در پارسا سی دی : 

چاپ و رایت دی وی دیچاپ و رایت دی وی دی        


ارایه خدمات بسته بندی و تحویل سفارشات چاپ و رایت دی وی دی : 

در ادامه سیستم  چاپ و رایت دی وی دی بصورت پیش فرض جهت ارایه سفارشات بصورت شیرینگ و بسته بندی 100 عددی در نظر گرفته می شود که با توجه با تولید و ارایه انواع قاب دی وی دی در خدمات قاب و ارایه خدمات چاپ پاکت سی دی بصورت اختصاصی و چاپ پاکت دی وی دی  در سفارشات عمومی  امکان تحویل سفارش به مشتریان با انواع بسته بندی مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه ارایه می شود .

Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق ( ROYAL ) : استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می باشد . قاب ..
1,750 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب دی وی دی تک کریستال
قاب دی وی دی تک کریستال مشکی ( CRYSTAL ): قاب دی وی دی با برند کریستال از بهترین نوع قاب DVD دربسته بندی و تولید انواع پکیچ های تبلیغاتی و نرم افزاری می باشد که استفاده از قاب دی بسته بندی و ارایه محصولات مانع از وارد آمدن هرگونه آسیب به دیسک مورد نظر اعم از سی دی و یا دی وی دی می شود که با تعبیه..
2,350 تومان
قیمت بدون مالیات:2,350 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 4 تایی آکو
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( Ako Star ): قاب دی وی دی 4 تایی برند آکو استار که بصوت قاب مشکی و پلاستیکی تولید می گردد با قابلیت جایگذاری 4 حلقه سی دی یا 4 حلقه دی وی دی در این قاب بسیار با کیفیت در تولیدات قاب دی وی دی به شمار می رود که با امکان جاگذاری کاور در پشت قاب بصورت بروشور تبلیغاتی با..
3,500 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 8 تایی
قاب دی وی دی 8 تایی براق ( ROYAL): قاب دی وی دی 8 تایی با ظرفیت و قابلیت جایگذاری 8 دیسک بطور همزمان یکی از بهترین و استانداردترین شیوه های بسته بندی در تولیدات قاب DVD می باشد و با وجود نگهدارنده های با کیفیت در هنگام جابجایی مانع از وارد آمدن هرگونه خط و خش بور دیسک می شود و با وجود سلفون ..
5,450 تومان
قیمت بدون مالیات:5,450 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)