منو
Your Cart

تولید استمپر دی وی دی

تولید استمپر دی وی دی

تولید استمپر دی وی دی یا تولید به شیوه نقره ای و اورجینال 

در تولید دی وی دی استمپر همانند سی دی  استمپر یا سی دی کف نقره ای ابتدا از محتوی دی وی دی یا دیسکت مادر قالب استمپر ساخته می شود جنس این قالب از نیکیل بوده و بروی دستگاه نصب می شود خواندن اطلاعات بارگزاری شده در این قالب که همان محتوی اولیه یا کپی شده از DVD مادر می باشد و با عملیات دابلیکیت محتوی قالب گیری شده بر بطن دی وی دی بصورت فیزیکی بارگزاری می شود و بعد از بارگزاری و ایجاد لایه طلق مانند بروی لوح فشرده آماده اجرا و یا عملیات چاپ می شود که در ادامه  روند کلی تولید دی وی دی مرحله به مرحله ارایه و اشاره می شود .

 

  • ساخت قالب استمپر   

  • تولید دی وی دی  استمپر 

  • چاپ مستقیم روی دی وی دی
  • بسته بندی و ارایه به مشتریان 

 

ساخت قالب استمپر : 

ساخت قالب استمپر از مهمترین قسمت های تولید یک استمپر بوده که در این شیوه از دیسکت مادر ارایه شده بوسیله  دستگاهای مخصوص قالب سازی موجود در ایران  ساخته شده که ساخت قالب به منزله تبدیل اطلاعات از حالت دیتا به سخت افزاری بوده و محتوی بروی استمپر یا همان قالب انتقال داده می شود که جهت تکثیر دیسکت ها بروی دستگاه نصب و برابر سی دی مادر اطلاعات کپی و سیدی تولید می گردد .

تولید این قالب در محیط خلاء و بدور از هرگونه گردو غبار و گردو خاک تولید میگردد و این قالب سازی جهت تولید سی دی و دی وی دی به یک شیوه ساخته می شود و اهمیت مهمی در کیفیت انتقال دیتا و یا تکثیر استمپری داشته و حائز اهمیت می باشد .

تولید دی وی دی  استمپر :

مراحل تولید دیسک به شیوه استمپر با تزریق پلاستیک و انتقال دیتا از قالب استمپر بر سطح دیسک می باشد که طی فرآیندی بدون دخالت نیروی انسانی و ده دور از هر گونه خطا اطلاعات از قالب کپی و بر سطح دیسک منتقل می شود که مواد تشکلیل دهنده دیسک از موادی همچون پلی کربنات ، ریسایکل و پلاستیک بصورت لایه  لایه انجام می گردد .

چاپ مستقیم روی دی وی دی :

فرآیند چاپ در شیوه استمپری همانند چاپ افست کاغذ و با تفاوت پیشفرض بجای کاغذ با متریال دیسک بوده که قبل از چاپ روند آماده سازی دیسک طی مراحل مختلف همچون تمپلات سفید شدن سطح دیسک یا تغییر زمینه سی دی از رنگ نقره ای به رنگ سفید که تشکیل دهنده قسمت اصلی در طرح ها می باشد انجام می شود که قابل ذکر می باشد قابلیت چاپ بر سطح نقره ای دیسک نیز قابل انجام می باشد .

در سیستم چاپ افست سی دی یا چاپ افست دی وی دی استفاده از رنگ سفید در زمینه کار به عنوان رنگ پنجم محاسبه می شود و در صورت نبود زمینه سفید بصورت چهار رنگ و CMYK می باشد و نکته دیگر در زمینه چاپ افست DVD ,چاپ افست CD این مورد که مرکب مورد استفاده در سیستم چاپ افست با ترکیب یوی بوده و با وجود مایع یوی بر خلاف سیستم چاپ دیجیتال که بعد از چاپ مستلزم یوی می باشد بدون نیاز به لایه دوم و مراحل دیگر درچاپ این سیستم چاپی بصورت ضدخش و ضد آب می باشد .

ارایه خدمات بسته بندی و تحویل سفارشات : 

در ادامه سیستم چاپ در تولیدات استمپری دی وی دی  بصورت پیش فرض جهت ارایه سفارشات بصورت شیرینگ و بسته بندی 100 عددی در نظر گرفته می شود که با تجه با تولید و ارایه انواع قاب دی وی دی در خدمات قاب و ارایه خدمات چاپ پاکت سی دی بصورت اختصاصی و چاپ پاکت دی وی دی  در سفارشات عمومی  امکان تحویل سفارش به مشتریان با انواع بسته بندی مختلف امکان پذیر می باشد که در ادامه ارایه می شود .

Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری مشکی
قاب دی وی دی بلوری مشکی (CRYSTAL ) : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گیرد . ..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
Brand: رویال مدل: قاب DVD دوبل رویال
قاب دی وی دی دوتایی براق ( ROYAL ): قاب دی وی دی که یکی از بهترین نگهدارنده های دیسک ها مختلف اعم از سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان یکی از بهترین راه های بسته بندی و تولید محتوی های آموزشی و محتوی های تبلیغانی بصورت کاملا استاندارد و مانع از آسیب به دیسک ها و همچنین ارایه هر ..
1,750 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750 تومان
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL ) قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL )
جدید -13 %
Brand: رویال مدل: قاب DVD مشکی 4 عددی
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL ): قاب دی وی دی 4 تایی برند رویال که بصوت قاب مشکی و پلاستیکی تولید می گردد با قابلیت جایگذاری 4 حلقه سی دی یا 4 حلقه دی وی دی در این قاب بسیار با کیفیت در تولیدات قاب دی وی دی به شمار می رود که با امکان جاگذاری کاور در پشت قاب بصورت بروشور تبلیغاتی با رویه س..
2,950 تومان 3,400 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب دی وی دی 8 عددی آکو
قاب دی وی دی 8 تایی براق آکو استار :  قاب دی وی دی 8 تایی برند آکو استار از سری محصولات با کیفیت در تولیدات قاب DVD می باشد که با امکان جایگذاری همزمان 8 دیسک از سی دی یا دی وی دی یا مینی CD,DVD را داشته و از طرفی با امکان جایگذاری کاور قاب در پشت قاب با وجود سلفون شفاف و با کیفیت این امکان ..
5,900 تومان
قیمت بدون مالیات:5,900 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)