منو
Your Cart

تولید استمپر سی دی

تولید استمپر سی دی و نقره ای یا اورجینال و چاپ افست استمپری : 

تولید استمپری سی دی یا تولید اورجینال سی دی بصورت کف نقره ای و اورجینال از سری خدمات و شیوه های تولید و تکثیر CD به شمار می رود که از این شیوه با توجه به حداقل درصد خرابی و ضایعات به عنوان یک روش کاملا مطمئن و تضمینی در تکثیر سی دی نام برده می شود که ارایه این خدمات و تولید اورجینال س یدی یکر از خدمات قابل ارایه و تخصصی در پارسا CD می باشد .

استفاده از روش استمپری طی روند تولید که ابتدا از سی دی مادر یا محتوی اولیه که از سوی مشتریان نسبت به تولید و تکثیر ارایه می شود قالب استمپر به شیوه نانو و بسیار حسای در روند تولید قالب که از جنس نیکل می باشد تولید می گردد و قالب استمپر که کلمه استمپر از واژه استامپ به معنی قابل کپی یا انتقال دهنده می باشد تولید می گردد .

در ادامه تولید قالب استمپر ونصب قالب بر دستگاه تولید که کار عملیات و انتقال دیتا  از قالب بر بطن سی دی در روند تولید بارگزاری می شود و  این امر بدین معنا می باشد که سی دی تولید شده در این شیوه بصورت کاملا باردار و حاوی اطلاعات تولید می گردد و در این روند خبرب از رایت و تکثیر بوسیه اپتیک در رایتر های مختلف نبوده و سی دی در ابتدای تولید با محتوی و بصورت پرشده تولید می گردد .

ادامه روند تولید سی دی که ترکیبی از مواد اولیه پلاستیک به عنوان پایه و ذرات پلی کربنات و آلومینیوم در ذرات و لایه های مختلف دیسک تزریق و بعد از رسیدن به فرم اصلی و فیزیکی دیتا بارگزاری شده در بطن سی دی آماده خدمات چاپ و انتقال طرح لیبل بروی دیسک می شود که روند چاپ در سیتم چاپ استمپری یا چاپ افست همانند دیگر روش های چاپ در کاغذ و با تغییر در پیشفرض متریال از کاغذ به دیسک یا لوح فشرده انجام می شود .

عملیات چاپ افست سی دی که گاها با عناوینی همچون چاپ یوی سی دی  ، چاپ استمپری سی دی , چاپ افست سی دی , چاپ اورجینال سی دی , چاپ 5 رنگ افست , چاپ نقره ای و .. گفته میشود همان چاپ افست CD می باشد که با ترکیب 4 رنگ اصلی CMYK  و زیمنه نقره ای در دیسک که در صورت طرح لیبل با رنگ سفید از تمپلات در زمینه دیسک اتفاده شده و همانند سایر خدمات چپی افست کاغذ طرح در 4 مرحله و در هر مرحله یک رنگ بر بدنه س یدی منتقل می شود .

نمونه چاپ و تولید استمپری به شیوه اورجینال سی دی : 

تولید سی دی اورجینال    تولید اورجینال CD    تولید آلبوم موسیقی

 

استفاده از روش اورجینال و نقره ای این شیوه سبب شده که حجم بالایی از تولیدات سی دی آلبوم های موسیقی ، سی دی اورجینال نرم افزار ها ، سی دی اورجینال تبلیغاتی در سفارشات مختلف چاپ سی دی انتخاباتی ، چاپ سی دی تبیغاتی ,چاپ سی دی محتوی آموزشی , چاپ سی دی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و در همین راستا با توجه به تولیدات مختلف و ارایه خدمات بسته بندی در پکیج های مختلف انواع قاب سی دی و قاب دی وی دی پیشنهاد می گردد .

 

Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک شفاف
قاب باریک سی دی شفاف (CRYSTAL) : قاب سی دی باریک که نگهدارنده یک سی دی را داشته و با وجود طلق شفاف بری آن سبب شده که در صورت چاپ دار بودن سی دی مورد استفاده طرح سی دی یا لیبل چاپ شده بروی سی دی قابل مشاهده می باشد و نیاز به چاپ کاور نداشته ، به این نوع قاب سی دی که به نام های قاب سی دی باریک ، قا..
2,250 تومان 2,450 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی پهن نیمه شفاف
قاب سی دی پهن شفاف ( jewel ) : قاب سی دی پهن با عطف 7 میل مخصوص آلبوم موسیقی که بصورت کارتن 50 عددی ارایه می گردد این قاب با قابلیت کاور در زیره و رویه  بصورت دورو مناسب استفاده در تولید آلبوم های موسیقی می باشد این قاب که در بازار به نام قاب پهن سی دی ، قاب ضخیم سی دی ، قاب درنا ، قاب ..
4,300 تومان
قیمت بدون مالیات:4,300 تومان
Brand: آکو استار مدل: قاب سی دی پهن کف مشکی
قاب سی دی ضخیم کف مشکی (AKO Star): قاب سی دی پهن که با ابعاد مربع و بصورت ضخیم و عط 1 سانت که به قاب 7 میل نیز گفته می شود جهت تولید آلبوم های موسیقی تولید و عرضه می گردد این قاب که مخصوص تولید آلبوم موسیقی می باشد در بازار با نام ها و تدابیر مختلفی به قاب پهن کف مشکی ، قاب سی دی پهن ، قاب سی دی ..
3,900 تومان 4,270 تومان
قیمت بدون مالیات:3,900 تومان
پاکت درایوری دایره پاکت درایوری دایره
جدید ناموجود
Brand: SuperBrand مدل: پاکت درایوری گرد
پاکت درایوری تیغ گرد با کاغذ تحریر :  پاکت درایوری که بصورت کاغذی و با دایره گرد در یک طرف محصول قالب خورده و  دیسک داخل پاکت قابل مشاهده می باشد و از قدیم الایام بهمراه برد های کامپیوتری ارایه می شد و به همین نام در انواع کاور های سی دی و دی وی دی ارایه می گردد . پاکت درایوری ک..
23,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,000 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)