منو
Your Cart

سی دی پرینتیبل داپلیکو شیرینگ 50 عددی

سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو
-2 %
سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو
سی دی پرینتیبل داپلیکو شیرینگ 50 عددی

ارسال بار به تمام نقاط بدون محدودیت
  • موجودd: موجود
  • مدل: CD پرینتیبل داپلیکو
  • وزن: 12.00kg
  • ابعاد: 40.00cm x 30.00cm x 20.00cm
  • SKU: حلقه
محصولات فروخته شده: 0
محصولات بازدید شده: 222
این حراج پایان می یابد در:
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
3,050 تومان
3,100 تومان
قیمت بدون مالیات: 3,050 تومان
این کالا دارای حداقل 50 خرید می باشد.

سی دی پرینتیبل داپلیکو شیرینگ 50 عددی (Duplico):

سی دی پرینتیبل داپلیکو منفی R از بهترین نوع سی دی خام در توایدات انواع لوح فشرده محسوب و به شمار می آید این سی دی خام با ظرفیت رایت اطلاعات تا حجم 700 مگابایت یکی از محصولات با درجه کیفی AA می باشد که سازگار با دستگاه های رایت و پخش سی دی را داشته که با سطح پرینتیبل و قابل چاپ با دستگاه های چاپ سی دی قابل پرینت می باشد .

سی دی داپلیکو با توجه به کیفیت بالا در رایت و حتی جذب مرکب در رده بندی هم تراز محصولاتی همچون سی دی فینال پرینت می ، سی دی پرینتیبل اپرو باکس دار و حتی قابل رقابت با انواع دیسک خارجی همچون سونی ، پرینکو و موربیت می باشد که در بسته بندی 50 عددی بصورت شیرینک و وکیوم تولید و عرضه می گردد .

استفاده از CD داپلیکو به سبب کیفیت بالا مصرف بسیار زیادی علاوه بر چاپ  در ارگان های دولتی ، و خصوصی و مراکز مختلف درمانی مورد استفاده قرار می گیرد برند Duplico که محصولات مختلف دیگر در زمینه سی دی خام داپلیکو ، دی وی دی خام داپلیکو در زمینه لوح های فشرده چاپدار و معمولی داشته محصول با کیفیتی هم در زمینه چاپ با برند دی وی دی پرینتیبل داپلیکو در سبد محصولات این برند می باشد که کیفیت بالای این محصول زبان زد همه مصرف کنددگان می باشد .

خرید محصول سی دی پرینتیبل داپلیکو  با هدف رضایت و تخفیفات ویژه جهت خرید همکاری دی وی دی خام بصورت کارتنی و حداقل 600 عددی برای خریداران عمده و همکاران پخش CD خام و DVD خام در تهران و شهرستان در آیتم" سی دی پرینتیبل داپلیکو  (Duplico) کارتن 600 عددی" فراهم گردیده است .

گرید AA :  درجه بندی تولید انواع سی دی خام و دی وی دی خام در دنیا بوسیله درجه کیفی مختلف یا گرید محصول دسته بندی می گردد که محصول سی دی پرینتیبل داپلیکو شیرینگ 50 عددی (Duplico) در دسته بندی AA که یکی از بهترین نوع کیفی می باشد دسته بندی گردیده است.

مشحصات لوح فشرده
نام محصول سی دی پرینتیبل داپلیکو
نوع دیسک سی دی خام
تعداد در بسته 50 حلقه
تعداد در کارتن 600 حلقه
درجه کیفی محصول گرید AA
نوع بسته بندی شیرینگ
قابلیت رایت مجدد لوح فشرده ندارد
قابلیت چاپ مستقیم لوح فشرده سی دی پرینتیبل (دارد)
مرکز پخش عمده فروشگاه اینترنتی پارسا سی دی

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب