منو
Your Cart

انواع قاب دی وی دی رویال و رادو

Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی تک براق
قاب دی وی دی تک براق ( ROYAL ) : استفاده از قاب DVD و قاب CD روشی کاملا استاندارد در نگهداری و حمل انواع سی دی خام و دی وی دی خام همچنین تولید انواع پک های نرم افزاری و تبلیغاتی مورد استفاده واقه می شود که استفاده از قاب به جهت جلویری از خط و خش و آسیب به سطح دیسک بسیار با اهمیت می باشد . قاب ..
1,750 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750 تومان
Brand: رویال مدل: قاب DVD دوبل رویال
قاب دی وی دی دوتایی براق ( ROYAL ): قاب دی وی دی که یکی از بهترین نگهدارنده های دیسک ها مختلف اعم از سی دی و دی وی دی مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان یکی از بهترین راه های بسته بندی و تولید محتوی های آموزشی و محتوی های تبلیغانی بصورت کاملا استاندارد و مانع از آسیب به دیسک ها و همچنین ارایه هر ..
1,750 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750 تومان
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL ) قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL )
جدید -13 %
Brand: رویال مدل: قاب DVD مشکی 4 عددی
قاب دی وی دی 4 تایی مشکی براق ( ROYAL ): قاب دی وی دی 4 تایی برند رویال که بصوت قاب مشکی و پلاستیکی تولید می گردد با قابلیت جایگذاری 4 حلقه سی دی یا 4 حلقه دی وی دی در این قاب بسیار با کیفیت در تولیدات قاب دی وی دی به شمار می رود که با امکان جاگذاری کاور در پشت قاب بصورت بروشور تبلیغاتی با رویه س..
2,950 تومان 3,400 تومان
قیمت بدون مالیات:2,950 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 6 عددی
قاب دی وی دی 6 عددی براق ( ROYAL ) : قاب دی وی دی 6 عددی که با امکان جایگذاری 6 دیسک بصورت همزمان را داشته و از کیفیت بالایی در تولیدات قاب DVD مسوب می شود به عنوان یک قاب مناسب و استاندارد در بسته بندی دیسک های مختلف در تعداد 6 عدد و امکان جایگذاری کاور قاب در پشت این محصول و قفل و خوشیدی با کیف..
3,450 تومان
قیمت بدون مالیات:3,450 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 8 تایی
قاب دی وی دی 8 تایی براق ( ROYAL): قاب دی وی دی 8 تایی با ظرفیت و قابلیت جایگذاری 8 دیسک بطور همزمان یکی از بهترین و استانداردترین شیوه های بسته بندی در تولیدات قاب DVD می باشد و با وجود نگهدارنده های با کیفیت در هنگام جابجایی مانع از وارد آمدن هرگونه خط و خش بور دیسک می شود و با وجود سلفون ..
5,450 تومان
قیمت بدون مالیات:5,450 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 10 عددی
قاب دی وی دی 10 تایی ( ROYAL ) : قاب دی وی دی 10 عددی با امکان جایگذاری همزمان ده دیسک اعم از سی دی ، دی وی دی  و انواع مینی CD , مینی DVD  مورد استفاده قرار می گیرد که قابل ذکر می باشد در پشت این قاب با وجود سلفون امکان جایگذاری کاور قاب در ابعاد استاندارد قاب دی وی دی 10 تایی نسبت به ..
5,750 تومان
قیمت بدون مالیات:5,750 تومان
Brand: رویال مدل: قاب دی وی دی 12 تایی رویال
قاب دی وی دی 12 تایی برند رویال :  محصول قاب دی وی دی 12 عددی مشکی که یکی دیگر از محصولات تولید قاب DVD بصورت مشکی و از مواد پلاستیکی می باشد با قابلیت 12 دیسک بصورت همزمان را داشته که با توجه به نکته مهم در دبسته بندی محصولات به شیوه استاندارد جهت حمل و ارایه پکیج ها مورد استفاده قرار می گی..
6,300 تومان
قیمت بدون مالیات:6,300 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)