منو
Your Cart

تولید استمپر دی وی دی ناین

تولید استمپر دی وی دی ناین 8/5 گیگ : 

تولید اورجینال و نقره ای دی وی دی با حجم بالاتر از 4/7 و با حجم 8/5 گیگ که دی وی دی ناین گفته می شود از سری خدمات تولیدی دی وی دی به شیوه نقره ای و اورجینال در این مجموعه می باشد که با توجه به شیوه تولید استمپری DVD ارایه شده در بخش خدمات استمپر همانند دیگر روش های تولید استمپری سی دی و تولید استمپری دی وی دی 4/7 با استفاده از قالب استمپر که به عنوان دیسک مادر مطابق روش های تولید قالب استمپری انجام شده است تولید می گردد .

در تولید دی وی دی ناین برحسب حجم بالاتری که داشته در تولید قالب از 2 عدد قالب به عنوان دولایه در تولید دیسک ناین استفاده می شود به شیوه ای که بعد از مراحل تولید قالب در دو حلقه و نصب بروی دستگاه استمپر دو حلقه یسک در روند تولید و تزریق اطلاعات در نهایت بروی یکدیگر پانچ شده و بصورت دی وی دی دولایه یا دی وی دی ناین ارایه می گردد قابل ذکر می باشد که حجم دی وی دی ناین 8/5 گیگ بوده و برحسب اشتباه رایج دی وی دی ناین خوانده می شود .

استفده از حجم دو برابری و جهت ارایه یک دیسک به جای دو حلقه از باب محتوی های نرم افزاری و ویدیو های با حجم بالا بسیار برای مشتریان ارزشمند بوده و با توجه به عدم تعویض دیسک در روند نصب یا اجرا سبب شده متقاضیان بیشتری داشته باشد و از طرفی با توجه به هزینه تمام شده تولید استمپری دی وی دی ناین نسبت به چاپ دیجیتال دی وی دی ناین این روش در تیراژ های بالا بسیار پیشنهاد می شود .

production of DVD 9 GB    production of DVD     Estamper DVDnine


با توجه به ارایه تمامی خدمات چاپ و رایت DVD ناین به شیوه های مختلف دیجیتال و استمپری و انواع چاپ افست و سیلک بروی این نوع از دیسک ها تمامی مراحل بسته بندی اعم از قاب در انواع مشکی و شفاف ، ساخت انواع پاکت بصورت اختصاصی و عمومی و استفاده از انواع پکیج های مختلف در زمینه تولید و بسته بندی  انواع لوح فشرده در این مجموعه بصورت تخصصی ارایه می گردد و لذا در ادامه از انواع مختلف آماده و قابل استفاده به حضورتان ارایه می گردد .

Brand: کریستال مدل: قاب DVD بلوری شفاف
قاب دی وی دی بلوری شفاف (CRYSTAL )  : استفاده از انواع  قاب دی وی دی و قاب سی دی به عنوان یک روش کاملا  استاندارد در بسته بندی انواع سی دی خام و دی وی دی خام در حمل و نقل ، نگهداری و محافظت از دیسک در مقابل هر گونه آسیب احتمالی از قبیل شکستگی و خط و خش مورد استفارده قرار می گی..
3,230 تومان
قیمت بدون مالیات:3,230 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب سی دی باریک کف مشکی
قاب باریک سی دی کف مشکی (CRYSTAL) : قاب باریک سی دی کف مشکی از سری تولیدات برند کریستال CRYSTAL با کیفیت بالا در تولیدات انواع قاب CD و  قاب DVD می باشد که با ابعاد ۱۲.۲×۱۲.۲ که گاها در بازار باابعاد قاب 12 در 12 یا نام ها  از قبیل قاب سی دی باریک ، قاب سی دی اسلیم ..
2,280 تومان 2,440 تومان
قیمت بدون مالیات:2,280 تومان
قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star) قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star)
جدید -2 %
Brand: آکو استار مدل: قاب DVD دوبل آکو
قاب دی وی دی دو تایی براق (Ako Star) : قاب دی وی دی که یکی از بهترین و استاندارد ترین نوع بسته بندی در تولیدات CD , DVD که شامل انواع پک های نرم افزاری ، پکیچ و فیلم های تبلیغاتی ، پکیچ و بسته های آموزشی بصورت دیسک ارایه می شود مورد استفاده قرار می گیرد که در نوع قاب آکو براق بصورت قاب مشکی و پلا..
1,780 تومان 1,820 تومان
قیمت بدون مالیات:1,780 تومان
Brand: کریستال مدل: قاب DVD دوبل شفاف
قاب دی وی دی دوبل شفاف ( Miri): قاب دی وی دی دوبل شفاف یکی از بهترین نوع قاب های تولید شده در محصولات قاب DVD بصورت دوتایی بوده و یکی از استاندارد ترین راه های بسته بندی در تولیدات محصولات سی دی خام اعم از محتوای های آموزشی ، محتوی های تبلیغاتی و تولید انواع پکیج های نرم افزاری که بشورت دوحلقه ای..
2,980 تومان
قیمت بدون مالیات:2,980 تومان
نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)